Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
Obywatel RP
Dodano: 2018-02-08 19:40:36
Otwarto: 1943

Kryptowaluta = Amber Gold

Cześć ludzi znów świadomie lub nie inwestuje w przekręt finansowy. Regulacje Bitcoina i innych kryptowalut nie są jak widać sprawą priorytetową dla obecnie rządzących. I znów za jakiś czas będzie płacz i prośba do Państwa o pomoc! Przerabiamy to co parę lat! Najpierw Polacy biorąc kredyt we frankach w walucie w której nie zarabiają, której nawet na oczy nie widzieli. Cieszą się i drwią z "frajerów" którzy biorą kredyt w złotówkach! Za jakiś czas "inwestorzy" w złoto - Amber Gold - płaczą, że ktoś ich wyrolował! Masakra.
kolo
Dodano: 2018-02-08 19:58:
Czy Ty na pewno wiesz o czym piszesz? Domniemam że nawet nie masz pojęcia jaki temat poruszasz....

natek
Dodano: 2018-02-09 07:54:
Zgadzam się z Tobą w 100 % :) też znajomych przed tym przestrzegam ale to tak jak z tymi od Amber Gold póki było ładnie pięknie nikt nie wierzył :) a później o mamuńciu gdzie pieniądze :)

Adam
Dodano: 2018-02-09 09:35:
Obywatel RP jesteś poniżej normy inteligencji. To chyba troll..

Bartek
Dodano: 2018-02-09 11:18:
Ale ciemnogród w tym Grajewie. Przecież tam nikt nie obiecuje zysków i każdy jest świadomy że kurs może spaść = strata. Amber Gold oferował 12% PEWNEGO ZYSKU. A tutaj nikt nie namawia do kupna kryptowalut. BTC powstało w 2010 roku. to juz 8 lat. Przerażają mnie te mało inteligentne poglądy.

hcoF
Dodano: 2018-02-09 13:10:
"Obywatel RP" - już wiadomo, że mamy doczynienia z człowiekiem starej daty, który na nadąża za zmieniającą się rzeczywistością.

marc
Dodano: 2018-02-09 13:44:
Obywatelu RP tobie to już chyba na prawdę TV wyprała mózg. Polecam najpierw zainteresować się tematem, a później zaczynać dyskusję. Poczyta gdzieś i zaraz zakłada temat. Nie ma sensu z tobą dyskutować.

Obywatel RP
Dodano: 2018-02-09 15:47:
może i jestem starej daty :). ale tacy "młodzi frajerzy jak Ty" inwestują oszczędności w pseudo-bankach typu Amber Gold , lub biorą kredyty w frankach (a zarabiają w PLN) - a potem płaczą przed Sejmem i proszą/ żądają/ Państwo o pomoc - bo stracili oszczędności! i do Rządu pretensja dlaczego wcześniej nikt ich nie ostrzegł! jakieś pytania!? Kryptowaluta -Bitcoina polecam inwestować ! super wydoją młodych frajerów z kasy! Goły ale za to " nadąża za zmieniającą się rzeczywistością" :)

asd
Dodano: 2018-02-09 16:49:
Niech każdy sie zajmie własnymi pieniędzmi.

YR
Dodano: 2018-02-09 16:57:
Niech każdy się zajmie własnymi pieniędzmi: ...a "cwaniacy inwestycji" niech nie proszą potem aby z budżetu państwa - pokryto ich straty!

Albert
Dodano: 2018-02-09 17:57:
Obywatel RP telewizja wyprała Tobie mózg i co tam mówią. Kryptowaluta jest systemem płatności w każdej chwili możesz zapłacić nią a nie żadna dlugoterminową lokatą. A co do Amber Gold to ludzie w Twoim wieku tam inwestowali ( +40 ) a nie młodzi, bo młodzi nie są aż tak podatni na reklamy / telewizję. A co do Franków to popieram Ciebie w stu procentach i podoba mi się tok myślenia :)

Obywatel RP
Dodano: 2018-02-09 19:00:
Albercik - a gdzie ja napisałem, że Kryptowaluta/Bitcoin to długoterminowa lokatą? oj! za szybko wyciągasz wnioski - używasz brzydki słów. zwracam tylko uwagę na pewien fakt podobieństwa: np. obrót/transakcje krypto-walutą daje możliwość prania brudnych pieniędzy, z czym starają się walczyć odpowiednie instytucje na całym świecie - a czy Polska walczy? tego nie wiem! Dla mnie pachnie to piramidą finansową, coś na wzór Amway z lat 90-tych - gdzie zarobił miliony pomysłodawca piramidy! ale jak chcesz wymieniać gotówkę na Bitcoin - i nim płacić m.in. w bydgoskiej kawiarni za ciastko - To super!

kris
Dodano: 2018-02-09 19:10:
Obywatelu RP przypomnij kogo syn pracował w Amber Gold i kto pchał samolot OLT Express hehehe

kolo
Dodano: 2018-02-09 20:07:
Tak jak pisałem , po kolejnych wypowiedziach już wiadomo ile ma pojęcia Obywatel RP. A sama nazwa jaką się podpisuje Obywatel RP świadczy o całej reszcie, obywatelu hehe.

Obywatel RP
Dodano: 2018-02-09 22:07:
do kolo: "..kryptowaluty mogą stanowić znaczące ryzyko dla inwestorów i bez podjęcia odpowiednich środków mogą być podatne na przestępstwa finansowe. W dalszej perspektywie mogą również wystąpić potencjalne zagrożenia na polu stabilności finansowej" - opinia prezesów banków centralnych Francji i Niemiec. - tylko mam wątpliwości czy ten język jest dla ciebie zrozumiały.? i to by było na tyle -będę z ciekawością obserwował rozwój wypadków i może za jakiś czas wrócę do tematu. Udanego weekendu ? - ps. do " kolo" : jaki jest twój ulubiony ośrodek narciarski? :)

Andrzejek
Dodano: 2018-02-10 18:09:
"kryptowaluty mogą stanowić znaczące ryzyko dla inwestorów i bez podjęcia odpowiednich środków mogą być podatne na przestępstwa finansowe. W dalszej perspektywie mogą również wystąpić potencjalne zagrożenia na polu stabilności finansowej" a co to ma wspolnego z porównaniami do Amber Gold i piramidy finansowej ? Chyba tylko to że tak mówili w telewizji...

rzecznik
Dodano: 2018-02-10 18:44:
mBank to kolejny bank, który zaczął zamykać konta firmowe podmiotom gospodarczym, zajmującym się obrotem kryptowalutami. - Mamy obowiązki związane z wykonaniem środków bezpieczeństwa - tłumaczy rzecznik mBanku. : andrzejek - jeszcze jakieś pytania !?

kolo
Dodano: 2018-02-11 00:39:
Czas najwyższy zapoznać się z nazwą blockchain, jeśli zostanie on wprowadzony w życie codzienne a zaznaczę ze obecnie jest używany w kryptowalutach, to będzie miało to ogromny wpływ na życie każdego człowieka czy tego chce czy nie, taki blockchain może np. ukrucuić kradzież samochodów, skradzione auto stanie się bezużyteczne nawet gdy zostanie rozkręcone w części pierwsze! Zastosowań tego systemu są setki i ograniczeniem zastosowania jest jedynie wyobraźnia. Czym dla banków są krypto-waluty ? Lepszego określenia ciężko znaleźć, to tak jak dla diabła święcona woda. Z tego powodu jest takie nastawienie bankowców - banksterki na kryptowaluty. Ludzie rzadko kiedy zabierają głoś w tym temacie bezinteresownie i za zwyczaj w interesie jest przestraszenie ludzi żeby nie wyjmowali pieniędzy z kont bankowych i nie inwestowali ich w kryptowaluty gdyż bank na tym traci bardzo mocno. Obecnie proponowane przez banki 2-3 proc w rzeczywistości nie pokrywa nawet inflacji. Ryzyko jest jak wszędzie.......

mar
Dodano: 2018-02-11 01:27:
Prawda jest taka że są kruptowaluty działające jak piramida finansowa i od takich trzymałbym się z daleka, bo nie mają z prawdziwą kryptowalutą i blockchainem nic wspólnego. Przykładem jest dascoin. Zwykła piramida finansowa a ludzie wkładają w to pieniądze.

Rafał
Dodano: 2018-02-11 10:43:
kolo masz 100% racji! Finansiści (żydzi) nie mają wpływu na kryptowaluty, więc prowadzą nagonkę, żeby odstraszyć ludzi. A co do obywatela RP to jakiś użyteczny idiota, bez pojęcia lub celowo piszący te bzdury. Zna ktoś inwestycje giełdowe bez ryzyka ?!

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: