Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
StopPolityce
Dodano: 2019-10-07 08:30:12
Otwarto: 4598

Stop Polityce

Co myślicie o ostatnich wyczynach prominentnych działaczy po O poniżaniu wyborców o hańbieniu Polski na arenie między narodowej o donoszeniu na Polskę Język używany przez nich podczas spotkań o układzie jaki ma być w danym powiecie o słownictwie u Sowy "Polska istnieje tylko teoretycznie" o Chu... du.. i kamieni kupa? Tak zachowują się polityce i na dodatek są bezkarni jak powiedział Neumannbo żaden sędzia nie odważy się pociągnąć nas do odpowiedzialności! A w większości miast gdzie żądzą nasi " po" prezydenci powinni siedzieć!
Krzysztof
Dodano: 2019-10-07 12:34:
PiS PO jedno zło razem kręcą lody, wojenki na górze, dla ciemnego ludu,

xyz
Dodano: 2019-10-07 13:57:
StopPolityce, chyba się zagalopowałeś. U innych w oku widzisz źdźbło a u siebie nie widzisz belki. Nie odróżniasz chamskiej wypowiedzi (oczywiście nagannej) od przestępczego postępowania. Banaś jako szef KAS ścigał innych a sam zaniżał dochody i nie płacił obowiązujących podatków. Teraz został powołany na szefa Najwyższej Izby Kontroli i łamie prawo powołując 1 osobę (nota bene koleżankę Kaczyńskiej nie mającej certyfikatu o dostępie do danych niejawnych)) zamiast 3 zastępców zgodnie z ustawą. Ponadto utrzymuje kontakty z osobami o wątpliwej reputacji, nie umie się wytłumaczyć z posiadania kamienicy, w której prowadzony jest hotel z pokojami "na godziny" (chyba nie muszę tłumaczyć, kto je wynajmuje). I kto tu "hańbi Polskę"? Kto powinien "siedzieć"? Czy sądzisz, że za granicą słuchają tylko tego, co mówi PiS i Rydzyk, czy sami umieją wyciągnąć wnioski obserwując to, co się w Polsce dzieje?

sprawiedliwy
Dodano: 2019-10-07 22:37:
stop polityce.Kto krzyczał w sejmie zdradzieckie mordy itp.Kuchciński co wyrabiał w sejmie,a raptem zapanowała zgoda Kłamstwa które głupi lód dalej kupi

graj ewo
Dodano: 2019-10-08 01:45:
Na arenie miedzynarodowej nikt nie donosi bo widac jak sie zachowuje ciemny lud Polskiej Zjednoczonej Parti Radiomaryjnej z Jaroslawem j Rydzykiem na czele, w Polsce sa korespondenci z calego swiata i wszystko widza i slysza co w polsce sie dzieje i relacjonuja to co widza i slysza to zadna tajemnica, dlatego wiemy co dzieje sie w innych krajach. A ze Poprapancy i Sutenerzy chca ukryc swoje machlojki to szukaja winnych u innych tylko nie u siebie, swoim postepowaniem donosza sami na siebie nie kto inny.

obywatel
Dodano: 2019-10-08 15:03:
Cieszę się, że jeszcze są w Grajewie rozsądni ludzie , którzy nie ulegają nachalnej propagandzie oszołomów.Rząd ma telewizję, gazety, no i kościół "zaprzągł" do pomocy , żeby tylko nie pozwolić oderwać ich od koryta.Dlaczego nie wyjaśniono afer z ostatnich 4 lat?

brawo PiS
Dodano: 2019-10-08 18:24:
Do graj ewo, gdzie są niby Ci korespondenci z całego świata? Otóż ja wiem! Gazeta wybiórcza i niusłik, itp. brukowce wypisują do zachodnich lewicowych redaktorków, jaka krzywda się w Polsce dzieje. A w rzeczywistości prawda jest taka, że tym zwykłym ludziom, którzy mają rodzinę, dzieci żyje się po prostu lepiej. Wspominając słowa nijakiego Vincenta Rostowskiego (byłego ministra finansów z PO): "...pieniędzy po prostu nie ma i nie będzie..." - no ludzie wieszcz jakiś. Przewidział, że pieniędzy dla mafii nie będzie :) Ostatnio opublikowane nagrania Sławomira Neumana po raz kolejny pokazują twarz Platformowców. Rozmowa niczym rezydenta mafii. Uważam, że program POKO jest elastyczny jak guma w gaciach, przed wyborami wszystko obiecają. Dlatego głosuję na PiS.

grajewianinod urodze
Dodano: 2019-10-08 20:51:
brawo PiS mądrze mówisz ,tylko nie wszyscy to rozumieją w Grajewie również ,natomiast ja i moi znajomi głosujemy na PiS,ponieważ nigdy nie żyło się tak dobrze w naszej Ojczyżnie jak obecnie.

graj ewo
Dodano: 2019-10-09 03:44:
Do -brawo PiS- ty jestes w XVI wieku, albo w sredniowieczu myslisz ze PO i Gazeta wybiorcza i niuslik, itp.brukowce wypisuja do lewicowych redaktorkow to ty sam do nich piszesz, bo ile jest gazet na swiecie to kazda ma swjego przedstawiciela w Polsce, tak samo kazda Ambasada ma swojego przedstawiciela i oni na biezaco wiedza co dzieje sie w Polsce nie trzeba do nich pisac.bo za PO ksieza na kazaniach jak ostatnio w kosciele sw. Trojcy ksiadz na kazaniu porownywal innych ludzi do klorowych i powinni maszerowac razem z zomowcami, z SS-manami, Gestapo, z mordercami ninarodzonych dzieci itp.to jest taki sacunek a Pan Bog glosil -Szanuj Bizniego Jak Siebie Samego- kogo ty sluchasz razem z PiSem napewno nie Pana Boga bo jego nie ma w kosciele zastepuje go PiS. Pytanie kto dzieli Polakow tylko PiS a ksieza dla kasy z podatkow obywteli pomagaja, najpierw trzeba zobaczyc za swoj kolnierz zeby mowic o innch i ich oceniac.

brawo PiS
Dodano: 2019-10-09 11:48:
Do graj ewo Ja za swój kołnierz zajrzałem i powiem Ci, że POKO, SLD PSL i Konfederację oceniam źle. Nie zgadzam się na niszczenie wiary i kościoła katolickiego przez lewicowców, nie zgadzam się na wprowadzanie LGBT i wszystkiego co się z tym wiąże. I w związku z tym mam zamiar dać temu wyraz w niedzielę 13.10.2019 r. podczas głosowania. Jeśli wg Ciebie jestem w XVI wieku ok. I jeszcze jedno jeśli uważasz, że w kościele nie ma Boga to się głęboko mylisz!

obywatel
Dodano: 2019-10-09 13:52:
W pełni popieram zdanie grajewo, bo w kościele nie jest miejsce na agitację wyborczą. Dziś kościół sprzedał się pis_owi za grube pieniądze i głosi "jedyną prawdę objawioną przez prezesa"

Darek
Dodano: 2019-10-09 14:25:
graj ewo. Nie wysilaj sie az tak nadto w intelektualnych wycieczkach do XVI wielu, lub tez do sredniowiecza. Wydaje mi sie, ze twoje "intelektualne" ego nie jest w stanie dostrzec zadnej istotnej roznicy pomiedzy dwoma tymi okresami ludzkiej mysli. Sapienti sat!. Pelna zgoda z wypowiedzia dotyczaca ambasady. Oczywista oczywistoscia jest wskazanie umiarkowanego zachowania, oraz zdrowego dystansu do relacji miedzynarodowych korporacji dziennikarskich. Zdajesz sobie sprawe, ze w UE sa rozne redakcje z roznymi barwami politycznymi. Mysle, ze nie trzeba, az tak bardzo pluc na "ciemny" lud Polskiej Zjednoczonej Partii Radiomarijnej, ktory jest bardziej oswiecony. Tak dla twojej edukacji, podpowiem ci, ze w UE jest to 6 gazet zwiazanych ze srodowiskami ekstremy liberalno-lewicowej. To oni z polaczonymi silami lokalnych popaprancow w tym sie specjalizuja. Europejczycy sa ludzmi bardzo praktycznymi i wiedza doskonale, ze od 1989 roku Polska nie miala, nie ma i dlugo nie bedzia miala zadnego realnego wplywu unijna polityke. Dodatkowo rozne problemy we wlasnych krajach przesuwaja pole widzenia na polskie sprawy na dalszy krag. Tylko polityczny lunatyk bedzie twierdzil inaczej. Maly kamyczek w dzielenie Polakow. Homo sapiens wie doskonale, ze nie istnieje taki narod, krory nie bylby podzielony. Glupata byloby proba zaprzeczeni tego.

Rafał
Dodano: 2019-10-09 16:33:
brawo PiS - i myślisz, że żyjesz lepiej dzięki rządzącym ?! Dzięki nim wyjechał 1-1,5 mln Polaków i dlatego masz pracę, bo każdy głąb teraz może ją mieć, mimo dużej liczby emigrantów ze wschodu. Sprawdź jakie były ceny 4 lata temu, a jakie są teraz, więc podwyżki płac o 20% zjadły podwyżki cen o 25%, ale wyznawcy Kaczyńskiego tego nie pojmują, bo znam osobiście takich, którzy twierdzą, że podatków nie płacą... Normalnie "rynce opadowujom..."

słuchaczka
Dodano: 2019-10-09 17:55:
Brawo xyz bardzo mądra wypowiedż ,popieram w całej rozciągłości.

RuskiAgent
Dodano: 2019-10-10 00:06:
PiS doprowadzi kraj do ruiny. Jestem ciekaw kiedy ludzie się obudzą i zorientują się, że programy socjalne (których liczba osiągnęła już poziom totalnej beznadziei) są finansowane przez nas samych oraz będą nawet może i za 50 lat (np. Program 500+ jest realizowany na kredyt) ,który będą musiały spłacać przyszłe pokolenia. Ludzie prości nie znają podstawowych zasad ekonomii a jedną z podstawowych jej zasad jest to, że państwo nie posiada swoich pieniędzy. PAŃSTWO UTRZYMUJE SIĘ Z NASZYCH PODATKÓW I KAŻDY PROGRAM SOCJALNY MUSI BYĆ Z CZEGOŚ SFINANSOWANY CZYLI Z NASZYCH PIENIĘDZY. PiS nigdy nie dbał o Polaków a o swoje stołki i interesy Izreaela dba w 1 kolejności. Rządy PiS to także ośmieszanie się na arenie międzynarodowej. Premier tańczy jak mu Izrael zagra. Prezydent nie został przyjęty przez prezydenta USA. Po za tym. Pan Prezes mobilizuje głupi naród polski sloganami "Zwyciężymy" , "Dojdziemy do prawdy". Ja mam pytanie do wyborców PiS. Zwyciężymy przeciwko komu? Dojdziemy do prawdy na temat czego?

Nigdy więcej pisu
Dodano: 2019-10-10 03:45:
brawo PiS - to o takich ludziach jak Ty Kurski z TVP mówił "ciemny lud". Nie zauważyłeś/łaś, że 500+ pochodzi z kredytu zaciągniętego na 30 lat (obligacje). Cieszysz się, że żyjesz na koszt innych. Jest na to odpowiednie określenie, ale pewnie go nie znasz lub Ci to nie przeszkadza. Współczuję dobrego samopoczucia.

ja
Dodano: 2019-10-10 13:48:
Żyje się lepiej? tylko za czyje pieniądze i komu...

graj ewo
Dodano: 2019-10-10 16:21:
Szanowny Darek popatrz na Grajewo mamy posla Andruszkiewicza, posla Gwiazdowskiego, senator Anders, polgrajewiaka Jaroslawa Kaczynskiego ktorego ojciec urodzil sie w Grajewie a na dworcu kolejowym pracowal jego dziadek Aleksander i co Grajewo ma nic dworzec kolejowy w ruinie dzieki ktoremu sa obecne zaklady a nowych nie widac Grajewo robi sie WIOSKA KOSCIELNA co madrzejsi uciekaja do Warszawy zeby pyskowac jak Andruszkiewicz i z reszta glosowac jak maszynki do glosowania bo w Grajewie nie widza zadnych peryspektyw, a niektorzy sie ciesza bo maja zapomogi i 500+ to po co im pracowac tyko kto bedzie splacal te dlugi wnuki beda przeklinac ze beda musieli splacac nie majac pracy, to zachod nie widzi jak Polacy uciekaja i dlaczego nie trzeba donosic widac jak na dloni, tyko Kaczynski i PiSowcy glosza ze ktos donosi a prawda jest inna bo chca utrzymac wladze to szukaja przeciwnika bo inaczej nie umieja rzadzic tylko w imie ojca i syna Jaroslawa i Rydzyka. Nie wiam czy pamietasz Gomulke to tak samo mowi Jaroslaw i co sie stalo historia sie powtarza.

Darek
Dodano: 2019-10-10 22:09:
graj ewo. Ty dalej nic nie rozumiesz. Zapamietaj oczywista oczywistosc, ze nawet osoba z zaburzeniami psychicznymi nie bedzie oczekiwala od jednego lub drugiego posla, czy tez polgrajewiaka, ze w Grajewie uczyni cud. Niepluj sobie w kieszen, ze mieszkasz jak to bredzisz w KOSCIELNEJ WIOSCE. Kaza miejscowosc jest taka jaka jest. Od Grajewa nie mozesz oczekiwac, ze stanie sie metropolia. Musisz uwzglednic proces migracji pokolen z mniejszych miejscowosci do wiekszych. To sie dzieje na calym globie, a nie Tylko w Grajewie. Aby pyskowac jak Andruszkiewicz i glosowac jak "maszynki" nie uciekna wszyscy. Ktos pozostanie i dalej bedzie zyl i pracowal. Nie rozpaczaj, ze ktos ma zapomogi i 500+ O sobie nic nie wspominasz, ale byc moze i ty jestes beneficjentem jakiejs zapomogi lub 500+. Ja, aby na moje dziecko otrzymac zasilek rodzinny musze przedstawic moj odpowiednik polskiego PIT, i wtedy na podstawie dochodu przydzielane jest mi rodzinne. Nie z automatu jak w PL. Aby to uzyskac musze wykazac sie dochodem, nie moze byc osoba niepracujaca. Nie rozpaczaj, ze ktos kiedys bedzie przeklinal, ze nalezy cos splacac. Vide bene!. Zadluzenia innych krajow UE, Australii i USA. Tam tez istnieje socjal i przecietny farmazon nie placze jak ty. Nie pluj, ze nie potrafia rzadzic. Kto ci tego kitu nakladl do lepetyny. Nie farmazon na temat Gomulki i tego co mowi Jaroslaw. Historia magistra vite. Problem w tym, ze ludzkosc nie potrafi wyciagnac wlasciwych wnioskow. Ufa farmazonom i powtarza ich brednie.

Baba
Dodano: 2019-10-11 00:00:
Zobaczymy jak UE zeredukuje dopalaty- czego zycze z calego serca, wtedy okaze sie, czy wystarczy na socjalne projekty piSS-u. Wszytko jest "super"- a ceny rosna jak na drozdzach. Pamietam , jak pietruszka w pisowskim raju kosztowala swego czasu 21.99 zl, inne produkty tez poszly w gore, w szczgolnosci te , ktore zaliczja sie do postawowej zwynosci - czyli, ogolnie- warzywa owoce, pieczywo , jak rowniez oplaty w urzedach- np: pocztowych oraz za wszelkiego rodzaju uslugi... o aptekach nie musze wspominac. Ciekwe co jest przyczyna tego , ze cenami (jak juz wspomnialem) prowincjalne i zacofane Grajewo przewyzsza o 100 do 200% takie miasta jak Berlin-Amsterdam - czy Bruksela?- w tych miastach bowiem zywnosc jest o wiele tansza. Okaze sie w niedlugim czasie- czy pisowcy beda w stanie dotrzymac obietnic- nie trzeba byc wrozka ,zeby byc pewnym i swiadomym , ze na 500+ - pisowcy nie maja od dawna pieniedzy i probuja je "zbierac" - odbierajac je innym- poniewaz, jak stare powiedzenie mowi- z pustego jeszcze nikt nie nalal !

Darek
Dodano: 2019-10-11 14:21:
Baba. Nie uzalaj sie nad cena pietruszki w pisowskim raju. Polecam ci zajrzec do "raju" Biedronki lub Lidl. Tam bardzo czesto maja tanszy importowany swiezy wieprzowy mozg. Dolacz go do codziennej diety.Gwarantowana poprawa kondycji wlasnego.

emeryt
Dodano: 2019-10-11 17:53:
Pplskie społeczeństwo ma bardzo krótką pamięć, bo żyliśmy już w czasach propagandy sukcesu ,które to czasy zakończyły się miliardowymi długami skarbu państwai pustymi półkami w sklepach.Młodemu pokoleniu nie dziwię się, ale starsi powinni sobie przypomnieć. Prezes nauczony w tamtych czasach stosuje z powodzeniem te same metody. dla ciemnego ludu.

Baba
Dodano: 2019-10-12 22:45:
Darek - wyprobowales na sobie.?.. no i co efekt marny jest niestety. Przemawiasz prawie jak "ekspert" , brzmi zachecajaca - ale ni pojde twoim sladem , bo zauwazylem skutki uboczne u ciebie.

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: