czwartek, 20 czerwca 2024

Kto zostanie nowym Starostą?

Jak myślicie kto zostanie nowym Starostą ?

Pewnie ktoś z PiSu

@mateuszek pozyjesz i zobaczysz. Zapewniam ciebie dogadaja sie. Wladza to jest jak afrodyzjak.

Ten sam zostanie

Tu potrzeba zmian na nowe.

Wybór jest tylko jeden Artur Kuczyński

ha ha o to jest pytanie

Powinny być też wybory starosty a nie ze toważystwo wzajemnej adoracji wybiera.

Kuczynski dla Szczuczyna zrobil bardzo duzo chwala mu za to, ale kampania wyborcza na wojta w Szczuczynie, byla fatalnym jego popisem

Jak widać ilość wpisów na tego typu forach jest wprost proporcjonalna do ilości ziemi usuwającej się spod stóp. Kto jest pewny siebie, ten nie ma ciśnienia, by przekrzykiwać pozostałych.
A z drugiej strony warto śledzić co się jeszcze wydarzy. Każdy radny przedstawiając swój program dał swoiste "słowo honoru" głosującym na niego, że będzie swoim hasłom i ideałom wierny. Jeśli teraz zaprzeda się za jakiekolwiek korzyści, to znak, że na pewno nie warto na taką osobę, która swoim wyborcom okaże w ten sposób pogardę i lekceważenie, już nigdy głosować.

Pan Tomasz Cebeliński!?

Szczuczyn juz miał Starostę zresztą Starosta niewiele może..czy wogóle jest potrzebny..

nagrody przed wyborami , nie dla wszystkich

Tylko nie Kuczyński a zostanie Remfeld.

Radni trzeciej drogi nie przepadają za AK, i w związku z tym mają WIELKI problem. W wyborach popierali w Szczuczynie innych kandydatów. I zostaje PIS z trzecią drogą albo PSLowskie - "fanaberie" i animozje prywatne tudzież - rozsądek wyborców nie władz powiatowych 3 drogi.

Jak weźmie si 4 mandaty doda się 3 mandaty i doda się dwa pokedyńcze to jest chyba większość niż 7 i 1?

Może nowy Starosta otworzy oczy na Szpital I zrobi tam porządek.Cieszyl by nas P. Cebelinski Oby nie Remfeld

Liczę, że Pan Kuczyński! Trzymam za Pana kciuki!

Już radni z PIS i poseł mają ustalone kto zostanie starostą, jak za poprzedniej kadencji, aby ich nie zawiódł

Pytam, dlaczego Pan Artur? Jedynie co udało mu się osiągnąć to skutecznie kreaowany wizerunek menadżera. Efekty w Szczuczynie mizerne. Jakoś nikt tutaj nie płacze po jego rezygnacji.

Najlepszy wybór to Waldemar Remfeld

a niech zostanie Kuczyński i niech zrobi porządek szczególnie w wydziale komunikacji.. ganiają między okienkami. Zaświadczenie ważne w całej Polsce oprócz Grajewa-żenada.

Radni, proszę postawcie na świeżość i młodość.

kolega kolege poprze a moze nawt kolezanke

Kto ma najwiecej radnych w radzie i najwiecej glosow otrzymal ten powinien byc STAROSTA tak uwarzaja wyborcy A wiec Pan WALDEMAR

Tak, powinien zostać Artur Kuczyński. Wreszcie będzie odpowiedni człowiek na stanowisku starosty.

Pewna jesteś Grajewianko. I co zostawi Grajewi w długach? Tylko p. Cebelinski.

Najlepsza opcja to T.C, na zastępcę A.K. a W.R jak najdalej stąd..

Waldemar Remfeld - ponad 1300 głosów, Tomasz Cebeliński - ponad 400 głosów, wybór jest oczywisty

W 10 trafiłeś rozdanie. Oby nam to się spełniło

Ja bym wybrał na szefa p. Tomka Cebelińskiego a na jego zastępcę p. Artura Kuczyńskiego.

Starostę wybiera rada więc po co te wywody i bicie piany

Starostę wybiera rada?> tak bylo kiedyś . Ostatnio to Gwaizdowski z PiS - zdecydował kto ma być starostą z PiS / spoza rady / - Remfeld rywalizował o stanowsko burmistrza Grajewa - tak dla przypomnineniA) panie Obserowator

Ktos kto zrobi porządek. Zredukuje administrację w szpitalu, gdzie z powodu braku krzeseł niektórzy stoją już na zewnątrz palac papierosy. Niech szpital wrescie leczy ,a to co jest w tej chwili wola o pomstę. Dobrych lekarzy którzy chcieli leczyć zmusza się do odejścia. Koniec z tymi nagrodami.Za co. ?Dlaczego dla niektórych doksztalcanie się jest na koszt szpitala ? Ktoś powinien przyjrzeć się temu. Dlaczego znajomi i rodziną są przyjmowani na nowo tworzone stołki i zaraz robieni koordynatorami, chociaż z wiedzą różnie bywa.

Nasze miasto to ciemnogród. Jeden robi co chce 2 zrobi co zechce, a my siedzimy cicho. Dla mnie ani pan R. W ani też pan że Szczuczyna. Jeden drugiego wart.

Zbulwersowana, żeby zrobić w szpitalu porządek trzeba natychmiast szpital sprywatyzować. Prawdziwy właściciel zawsze będzie rządził ekonomicznie. Statystyka ekonomiczna mówi "efektywność gospodarowania w firmie prywatnej jest o 40 % wyższa niż w państwowej".

Pan starosta to robi tylko to co mu pokaże palcem PiS,/

Do pamięć rada wybiera bo głosuje

Moim zdaniem tylko Pan Waldemar Remfeld przyjazny i godny polecenia gość bardzo bym chciała żeby został

Wiadomo. Ktoś namaszczony przez PiS niestety. W pisowkim Grajewie kto może być?

Pan Cebeliński zrezygnował z rady powiatu aby być prezesem PUK. /Kuczyński gdyby był pewny wygranej w Szczuczynie to by nie rezygnował z walki o fotel burmistrza Szczuczyna. Obaj panowie w mojej ocenie to wielcy przegrani tych wyborów. Starostą powinien zostać ten który nie zawiódł wyborców i otrzymał najlepszy wynik Waldemar Remfeld. Karierowiczom dziękujemy, mogą teraz wykazać się jako radni pracując na dobro powiatu niech udowodnią przez te 5 lat że się mylę i startowali nie dla stołków a dla rozwoju naszego powiatu.

Czy nowy Starosta zwolni ludzi przyjętych za czasów W.R.?

Tylko Cebeliński! Na zastępcę Gardocki :)

Dlaczego w szpitalu radni emeryci ma umowy na czas nieokreślony?Dlaczego nie muszą brać urlopu na sesję?Dlaczego w godzinach pracy mogą załatwiać inne sprawy np.rehabilitacje,kampanie a prace muszą wykonywać za nich inne osoby

Ponad 1000 głosów pana Kuczyńskiego w 5 mandatowym okręgu to jest nie gorszy wynik niż 1300 w 8 mandatowym pana Remfelda.

Tylko Doliwa mógłby zapewnić rozwój powiatu.
W innym przypadku już nikt nie przyjedzie z tekturami.

No, pan Doliwa to też niezły pomysł. Jest pełnomocnikiem wojewody...może więcej by ściągnął pieniędzy na rozwój powiatu. Elokwentny człowiek. Dobra myśl.

Jeśli zostanie starosta obecny, to nie liczcie na zmiany w szpitalu,

Remfeld juz rozklepał Grajewo jak był wickiem Burmistrza z Waszkiewiczem.

Też stawiam na Doliwę

Doliwa starostą, Stachelek wicestarostą,Ajdyn przewodniczącą rady?

To nie ważne ile kto głosów uzyskał, już wcześniej było zaklepane kto będzie starostą, aby na radnego zebrał wystarczająco głosów

Pan Kuczynski nie pozwalal w Szczuczynie zatrudniac pracownikow z Grajewa a w Grajewie byly zatrudniane osoby z Szczuczyna

Tylko nie Remfeld .Za ten szpital I leczenie w nim ktoś powinien zapłacić. Chcialam złożyć skargę kiedyś na jednego pracownika. Pani niczym ochroniarz nie dopuściła mnie do dyrektorki a w zamian rozmawiałam z jakąś inną panią, która rozmawiając że mną wpatrzona była w siebie w lustrze. Rozmowa i tak nic nie dala.

Zgadzam się z PAMIĘĆ. I teraz będzie tak samo. Radni są do przytakiwania. Bo jeżeli któryś radny będzie innego zdania i głośno będzie mówił to będzie odsuwany i sam nic nie wskóra.

A może niech zwolni ludzi również przyjętych za poprzednich starostów - a w starostwie dużo jest również i takich. Wszyscy widza ludzi zatrudnionych za PIS a ja widzę całe stado zatrudnionych za czasów PSL . Pozdrawiam

Stanisław Adam Doliwa tylko on nikt więcej l.

No w starostwie już ciepłe posadki się zakończą znajomym i będzie trzeba wrócić może do inter na sklep z ciepłego biura

Wybór Pana Adama Doliwy na stanowisko starosty przez radnych powiatu byłby momentem kluczowym dla naszej społeczności. Jego kandydatura otwiera nowe perspektywy dla rozwoju naszego regionu. Pozostaje nam czekać z niecierpliwością, aby zobaczyć, czy zostanie wybrany na to stanowisko oraz jakie inicjatywy podejmie na rzecz naszego powiatu.

Jaki sens wychwalać jednego, by poniżyć drugiego? A niby każdy czuje wstręt, że tylko spory i hejt...
Może więc inaczej: każdy chyba kandydat pisał w ulotkach, że chce działać DLA LUDZI, nie partii, itp. Może więc porozumienie ponad podziałami?
Pan Remfeld na Starostę, Pan Marcinkiewicz na Zastępcę, inne funkcje też podzielić proporcjonalnie i można naprawdę dużo zrobić dobrego dla powiatu mając swoich ludzi z poparciem zarówno u Marszałka i u Wojewody.
Pomogłem? Nie ma za co...

Liczę na Pana Doliwe lub Panią Ajdyn,ludzie którzy chcą cos zrobić.Jestem pracownica szpitala,ludzie przez te znajomości takiego bałaganu jeszcze nie było. Malo pielęgniarek,lekarzy,za to narobiono sztucznych stanowisk w administracji, /

zastanawiam sie dlaczego nie umieszczacie pelnych wypowiedzi-czyzby Kuczynski juz jest starosta,/

Z tym wydziałem komunikacji to faktycznie fenomem. U kilku znajomych coś co w innych urzędach przechodzi, tu nie pasuje. Swoje prawo tworzą...

Tylko Pan Doliwa. Człowiek naprawdę kompetentny i rozumiejący realia. Ponadto jego przynależność partyjna i stanowisko pełnomocnika wojewody mogłoby być bardzo pomocne. Trzeba stawiać na nowych ludzi.

Do Wojtek. Póki co,to Pan Artur jest "starostą" szczuczyńskim

Jeśli stawiać na nowych to kto wybrał tych starych.?

Wyborco plakatów przed kościołem nie widziałeś?

Postaram się być obiektywny. W Radzie można wskazać kilku kompetentnych kandydatów. Jednak w kraju rządzi KO, więc kandydaci tego ugrupowania mają największe możliwości działania na rzecz naszego powiatu. Radnym tego ugrupowania jest pan Doliwa. Z tego co wiem ma niezłe przygotowanie merytoryczne i spore doświadczenie. Został nawet pełnomocnikiem wojewody. Syn, który zna dobrze środowisko białostockiej PO potwierdził, że Truskolaski też go ocenia dość wysoko, ma nawet jakieś ważne stanowisko we władzach. W tej sytuacji rozsądek podpowiada, że Doliwa - z czystego racjonalizmu,

Obyś Ty miał rację Rozważny, obyś.

Ludzie czym się tu nakręcać. PiS ma 7 radnych, potrzebuje tylko 2 aby mieć większość i cała reszta może wejść na wieżę i na główkę skoczyć to i tak nic nie wskóra. Moim zdaniem dwie osoby które mają dołączyć już jest i PiSowcy co zechcą to zrobią. Myślę że palcem nie trzeba wskazywać bo wszystko jasne kto jest starostą.

PO już rządziło w kraju i co wtedy zyskał powiat niektórzy pewnie pamiętają więc nie bądźmy naiwni że nam dadzą jak dogonią to dołożą ich Polska b nie interesuje

Potrzeba zmian niech zostanie nowy panu Remfeld trzeba podziękować

Boję się, że znów starosta zostanie obecny. Zamiast inwestycji w powiecie np.drogi powiatowej zaniedbane,znów będzie kosciol i szpital.Ilu jeszcze ludzi niekompetentnych dokoptuje się na stanowiska koordynatorów lub inne wymyślone w szpitalu ?

Żaden z PO, PSL, tylko z partii wygranej, czyli PiS, uważacie że ktoś wygrywa i robi z przeciwnika starostę? Pan Doliwa nigdy nic dla Grajewa nie zrobił, PO rządziło 8 lat i co ?

Obserwator masz rację, w PiSie (wiem bo... :_)) obawiają się tylko Doliwy - bo ma wiedzę umiejętności i wpływy. Reszta będzie siedzieć cicho, jak do tej pory. Bo albo nie potrafą, albo kupieni, ewentualnie boją się: bo prezes... czyli mamy 16 do 1.

Mam nadzieję, że Starostą zostanie Pan Waldemar Remfeld.

A co dla Grajewa zrobił PiS - dramatyczna sytuacja w oświacie, służbie zdrowia itd. Może czas skończyć z traktowaniem powiatu jak prywatny folwark. Może być i Doliwa, byle nie PiS.

Rzeczywiście Pan Doliwa byłby najlepszy

Do Grajewiaka. O jakiej dramatycznej sytuacji służby zdrowia i oświaty w Powiecie Grajewskim piszesz? Podaj jakieś przykłady tego dramatu.

Błagam tylko nie PIS. Pożegnajmy ich z naszego miasta.

Powiat to zarząd i rada a nie PiS

Powiat to zarząd i rada PiS to partia polityczna tak jak po i PSL jakby ktoś nie wiedział

Wyborca do Wyborcy. Niestety Grajewo to zagłębie PiS. Wie o tym chyba całe województwo. Jak startujesz pod logo tej partii, to już połowa sukcesu. Do tego należy doliczyć poparcie Kościoła, który puszcza oko w stronę tej partii i sukces prawie w ręku. Na zdrowy rozsądek w tym wszystkim nie ma już miejsca.

Do TyleByło. Pan Doliwa nigdy nie był starostą czy burmistrzem. Nie pisz głupot.

Kosciol zrobił swoje w Grajewie!

Wynika z komentarzy że Grajewo jest pępkiem świata. A w powiecie są jeszcze inne gminy tworzące ten wspaniały powiat. Rajgród, Radziłów, Wąsosz, Szczuczyn. Jak czują się mieszkańcy tych gmin? Nie istnieją. Starostwo to rozdzielnik funduszy z województwa i on nie ma żadnego wpływu na rozwój powiatu. Ale ci co zajmują stanowiska mają pole do popisu... swojej działalności na rzecz powiatu. Lecz jest zasada jak się znajdzie na stanowisku to się dba o swoje interesy. Dzisiaj w dobie informacji internetowych jest to promocja wizualna, ładnie wygląda i dobrze się prezentuje na fotografii, a to co w rzeczywistości czyni jest przemilczane. Rozwoju powiatu od 89 roku niem. Jest tylko rozwój poszczególnych gmin i osób nimi zarządzającymi, którzy w wielu przypadkach mają tzw. wrogów bo nie wszystko idzie po myśli przylepionych do stołków. Nowi radni powiatu, są właściwie w większości starymi. I nic nowego nie wniosą na następne lata. Jak były problemy tak i zostaną. Kończąc ten wywód uważam: że powiaty są zbyteczne, bo jako instytucja rozdzielające fundusze i prowadząca nadzór to może przejąć to gmina lub powiat. A tak to powiększa się grupa bezużytecznych urzędników żyjących na koszt tworzących dochód obywateli. Mówi się: NIECH WYGRA LEPSZY, ale to banał. I tak jesteśmy POLSKĄ B. A czy wygra PiS, PO, Trzecia Droga to i tak mieszkańcy powiatu grajewskiego, zwykli zjadacze chleba tego nie odczują. Bo bój toczy się przez garstkę niby to działaczy reprezentujących niby społeczeństwo w ramach demokracji.

Cebeliński, Gardocki, Doliwa - dobry wybór. Dla powiatu, a nie partii. Wiedza, zaangażowanie społeczne, wsparcie rządowe (na które jakże chętnie powoływali się samorządowcy propisowscy!!), umiejętność współpracy (a nie według "kto nie jest z nami jest przeciwko nam", "kto nie wierzy w zamach jest przeciwko nam", "kto nie modli się pod figurą i nie tańczy u biznesmena-ojca jest przeciw nam i... BOGU!"). Po pierwsze Człowiek. Homo sapiens...

To prawda , że sytuacja w powiecie grajewskim jest dramatyczna . Stanowiska obsadzane po znajomosci , nie ważne wykształcenie i umiejetnosci . Ważne - czy z PIS , czy znajoma albo Rodzina Starosty , Ludzi madrych mających swoje zdanie się eliminuje . Jedna firma , która wygrywa wszystkie przetargi , a poprawek swojej roboty już nie wykonuje . Księgowa w Starostwie sciagnięta przez Starostę , która nie wykonywała nalezycie swojej pracy a teraz założyła sprawę w Sądzie o odszkodowanie . Jak wygra powinien z własnej kieszeni Pan Starosta zapłacić . Pracownik Starostwa , który będąc na zwolnieniu lekarskim publikuje swoje zdjęcia na imprezach . I na koniec pytanie co takiego zrobił , oprócz składania kwiatów i przecinania wstąg Pan Starosta . W jakiej kondycji finansowej było Starostwo na początku i w jakiej jest na koniec kadencji ? Ile spraw zamiata się pod dywan ? I na koniec odnośnik do Burmistrza Szczuczyna . W Szczuczynie nie było i nie wiem czy będzie taki gospodarz , który tyle zrobił za swoich rządów . Myślę , że w Grajewie boją się , że Kuczyński zacznie coś robić i Ci pracownicy , którzy stoją wiecznie pod Starostwem z papieroskiem w ręku będą musieli wziąć się do roboty . A wydział komunikacji - wg mnie jeden z nielicznych , gdzie pracownicy uczciwie pracują

A co Ty nie wiesz jaka to jest sytuacja w szpitalu. Pracownicy wychodzą tylko z pracy za drzwi I mówią. Cake miasto wiw kto tam z kim rządzi. Słuchając o tym całym bałaganie podziwiam, że to jeszcze funkcjonuje. A Ty nie wychwalają się tak. Bo podejrzewam że w poprzednim zakładzie tak się wychwalales, że znalazłeś się w szpitalu na cieplym etacie.

Co narzekać na starostę w sprawie szpitala? a dożywotni radni szpitala o co walczyli bo w kampanii nic o tym nie przedstawiali i narzekać a wybieracie to co macie

Do Matki.Firma wygrywa przetargi , bo jest najtańsza.Powiat nie ma żadnych kredytów ani żadnego zadłużenia.Gdzie ten dramat? Jak ktoś jest na zwolnieniu lekarskim,to nie musi siedzieć w domu, może chodzić na imprezy.

Tolku czy ta firma już w końcu usunęła usterki na oddziale zakaźnym?popatrz na ten szpital.Jak można dopuścić, żeby pane sprzątające przechodziły z oddziału ma oddział. Kto odpowie za te zakażenia?

Jestem radnym i zawsze odrabiam czas ,gdzie uczestniczę na sesjach.Tynczasem słyszę o szpitalu radny wychodzi kiedy chce i nie musi brać urlopu.Ciekawe jak kadry rozliczają takiego pracownika i co na to pani dyrektor. Jasnoo jest napisane "Pracodawca obowiązany jest zwolnić radnego od pracy zawodowej w celu umożliwienia mu brania udziału w pracach organów gminy. Powyższe oznacza to obowiązek zwolnienia radnego na czas trwania sesji rady wraz oraz czas potrzebnym na dojazd i powrót. Za ten czas pracownik nie zachowuje prawa do wynagrodzenia." Jak nazwać takie postępowanie radnego.?

Janina jad płynący z twojej wypowiedzi to dopiero zakaża panie sprzątające znają swoją pracę i obowiązujące procedury więc nie siej zamętu

Mam nadzieje, że Starostą zostanie Pan Remfedl. Odpowiedni człowiek na to stanowisko, zawsze pomocny.

Tylko Pan Doliwa nas ratuje jako partia rządząca i pełnomocnik i osoba kompetentna może coś zadziałać w środowisku i w regionie nawet w tym szpitalu , który pada na kolana i jeszcze trochę a sama administracja zostanie z biurkami na korytarzu . To jest kandydat , który powinien objąć te stanowisko a jego zastępcą powinien być Pan Cebeliński.

Szpital ma się dobrze i nie pada na kolana jak się niektórym marzy

Do komitetu.Jaki szpital pada na kolana? Działania obecnego Starosty Remfelda i Zarządu Powiatu oraz Pani Dyrektor szpitala (docenione przez Zarząd Powiatu, który przyznał Jej nagrodę w wysokości 30000 zł) doprowadziły do tego,że szpital jest w coraz lepszej sytuacji finansowej, stać go na liczne inwestycje,a dług jest wciąż spłacany.

co za banialuki. ten ich zysk nie jest do konca taki jak sie wam wydaje. od 2019 do 2023 była rosnąca starata, której nikt nie pokrył i wyniosła 7,5 mln. wiec to co im zostaje na plusie pokryje strate i wyjda na zero daj boze. a podratowal ich kredyt ktory wzieli na hipoteke szpitala i to bylo za malo wiec zastawili sprzet na endoskopii, bloku ortopedycznym i kuchni. po lipcowych ustawowych podwyzkach znowu bedzie to samo. strata i dług. styczen wyszedl na minusie wiec uspokojcie swoje zapedy pochwal nad tym szpitalem. wszystkie informacje sa na bip starostwo do poczytania, jak ktos zainteresowany i ma troche rozumu, zeby to zrozumiec. a pamietajcie papier wszystko przyjmie.

Główny ekonomista się odezwał

Co z pracownikami którzy są na papierze,a nie ma ich w pracy.Dlaczego nie wszyscy muszą podbijać karty?.Czy pobory muszą być naliczane w/g wymiaru jaki jest w umowie,a nie w/g faktycznie świadczonej pracy?Ilu pracowników nie ma zakresu obowiązków w szpitalu?

Strata szpitala z lat ubiegłych na koniec 2022 wyniosła 15 436 954,92 zł, strata szpitala z lat ubiegłych na koniec 2023 wyniosła 7 429 645,05 zł.
Zysk netto na koniec 2022 wyniósł 8 125 020,34 zł,zysk netto na koniec 2023 wyniósł 13 142 317,05 zł.
Sytuacja szpitala mocno się poprawiła.Zysk netto szpitala na koniec lutego 2024 wyniósł 250 327,50 zł.

Do Tolka ta pani dostaje z byle powodu kolejne premie za kolosalne kwoty, a skąd z waszych podatków otwórzcie ludzie oczy .

Pani Dyrektor szpitala dostała nagrodę,a nie premię. Taką nagrodę roczną dostała poprzednio rok temu.

Tomek czy ty wiesz kto jest w zarzadzie powiatu i jakie zależności sa między tymi ludźmi ?

Jesteście żałośni z tymi wywodami, zdrowia życzę

.a co ten starosta Remfeld zrobił dla naszego miasta i powiatu? co oprócz dróg???? tylko drogi na wioskach, za pieniądze Unii

Ma nadzieję że jeśli jest już pełnomocnik wybrany przez wojewodę to i stanowisko jako starosty powinien mieć wtedy będzie możliwość normalnie prosferować środkami które będą przekazywane.

Może z tego wszystkiego co tam bez tolku będą siedzieć co niektórzy to wybiorą tych którzy coś chcieli by zrobić np Pan Cebeliński i Doliwa.

Pan Cebelinski to już był sam zrezygnował żeby zostać dyrektorem

Do Lud33. Pełnomocnik wojewody do jakich spraw? Co to ma wspólnego ze stanowiskiem starosty?

Napewno Pan Waldemar, Pozdrawiam serdecznie

Oby nie Remfeld ! Lepiej zlikwidować to starostwo.

Obecny się sprawdził dobry gospodarz.

Popieram Irka.... no i Pana Remfelda.

Starosta i zarząd nie sprawdzili sie!Tylko nie oni.

Oby nie Remfeld. On tylko kwiaty, wstęgi. Z każdym będzie miło rozmawiał, jak mu będziesz przytakiwać. A miej odmienne zdanie to już nie zna ciebie.

Starosta się nie sprawdził? Wyborcy docenili Starostę Remfelda, dostał najwięcej głosów ze wszystkich radnych powiatowych. Członkowie Zarządu, którzy ponownie kandydowali też dostali się do Rady Powiatu.

No jak to kto...Pan Waldemar!

Tolek, a pytales Kto głosował? Emeryci tak, ale nie młodzi

Do Agaty. Emeryci to też ludzie.

Właśnie o to chodzi że mlodzi nie głosują a ci starsi tak właśnie wybierają nie mając pojęcia co oni robią i jakie pieniądze marnotrawią

Starosta Remfeld robi wrażenie osoby, która nie potrafi ostro walczyć,ale jeżeli ktoś złamie prawo,to potrafi stanowczo zareagować. Przekonała się o tym Główna księgowa starostwa, która została dyscyplinarnie zwolniona z pracy i sąd pracy orzekł, że rację miał Starosta Remfeld.

Tomek co mówi prawo o radnych,którzy są nieobecni w pracy a pobierają wynagrodzenie ,czasem nie ma ich cały dzień i twierdzą,że im się należy bo będą na sesji za którą też mają dietę.

Do Prawo.Jak masz jakieś dowody przeciwko takiemu radnemu,to zgłoś sprawę do prokuratury.

Do prawo.Radny jest człowiekiem wybranym,obdarzony zaufaniem wyborców.Kazdy radny powinien świecić przykładem zarówno w pracy jak i poza nia.Czy radny chciałby splamić swój honor i pobierać wynagrodzenie za pracę której nie wykonywał?

Marta ty przeczytałaś to co napisałaś. Wielu radnych siedziało na sesji a w zakładach pracy nikt ich nie widział. Ani urlopu ani nic.

Tak taki powinien być radny,znam takich uczciwych radnych.Jesli macie innych radnych w pracy to są ludzie .niegodni zaufania,którzy oszukują Was i swój zakład pracy.Zgloscie to gdzieś ! Może radny zwróci wynagrodzenie?

Od jutra nowy Starosta czy stary jest spakowany? A może na zastępce do miasta?

Będzie Remfeld lub Kuczyński.

Ja trzymam kciuki za Pana Waldemara R.

Dzisiaj obrady.Kto wybrany?

I co. Gdzie ten pan Kuczyński jako starosta ?

Do grajewianka,chyba wiatry go ponieśli .

Gratulacje dla nowego starosty a hejterom zdrowia

Dla obserwatora zdrowia i taplajcie się w PiS-owskim bajorku.
Teraz będziecie mogli się wykazać swoimi umiejętnościami w pozyskiwaniu środków.
Teraz już nie będzie na ładne oczy.

Hejterze złość piękności szkodzi

Zdrowia życzę i może w końcu pokazania za co bierzecie te premie.
Czekam z niecierpliwością.

Kaska się skączy nie ta partia całe szczęście rządzi w tym kraju .

I stało się jasne: od początku pan Kuc. i jego komitet był dogadany z PiSem. W zamian z oddanie swoich ludzi PiSowi miał coś dostać w Sejmiku, a tu taka niespodzianka.

Ekonomie-jak to w życiu; nosił wilk razy kilka to ponieśli i wilka.

Starostwo/
Do likwidacji , nasze pieniądze idą na ten twór nikomu niepotrzebny .
Tylko partii do obsadzenia swoimi./

Agaaaa nie ty decydujesz

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.