Festyn Rodzinny

aktualizacja: 2017-06-21 20:11:45     nr wiadomości: 32242     przeczytano: 1992     Ilość komentarzy komentarze: 0

Festyn Rodzinny "Z Mamą i Tatą" na sportowo 18 czerwca 2017 r. uczniowie wraz z rodzicami  po raz kolejny bawili się  na Festynie Rodzinnym " Z Mamą i Tatą" na sportowo.  

Na festynie gościliśmy księdza proboszcza Krzysztofa Dąbrowskiego, Wójta Gminy Grajewo pana Stanisława Szletera, Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej Gminy Grajewo panią Renatę Żebrowską, dzielnicowego mł. asp.Krzysztofa Ciszyńskiego.

Zabawa rozpoczęła się rozgrzewką sportową. Następnie uczestnicy mieli okazję spróbować swoich sił w następujących konkurencjach sportowych: rzut lotkami do tarczy, bieg w worku, przeciąganie liny, rzut piłeczką do kosza, bieg z dzieckiem "na barana", strzał do mini bramki.

Na dzieci czekał różne atrakcje: „dmuchańce”, konkursy, malowanie twarzy, zabawy plastyczne i manualne. Ostatnim punktem programu było ognisko z kiełbaskami. Za pomoc w organizacji festynu serdecznie dziękujemy Pani Renacie Żebrowskiej - dyrektorowi Gminnej Biblioteki Publicznej Gminy Grajewo, Państwu Grażynie i Zdzisławowi Chrostowskim, Radzie Rodziców oraz Stowarzyszeniu Rozwoju Wsi Białogrądy.

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.