Bajkowy Bal Karnawałowy

aktualizacja: 2018-01-13 09:46:36     nr wiadomości: 34040     przeczytano: 2599     Ilość komentarzy komentarze: 1

Ach, cóż to był za bal ....

Bajkowy Bal Karnawałowy w Przedszkolu w Rudzie
W końcu nadszedł ten długo oczekiwany dzień i w naszym przedszkolu odbył się Bajkowy Bal Karnawałowy. 8 stycznia 2018r. Przedszkole w Rudzie zamieniło się w magiczną Krainę Lodu. Dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm muzyki, którą zapewniła nam Pani Iza Gwiazdowska, która prowadziła bal. Wśród chłopców największym powodzeniem cieszyły się kostiumy policjantów, strażaków, batmanów i spidermanów. Dziewczynki najchętniej zamieniały się oczywiście w księżniczki, wróżki i Elzy. Nie zabrakło także kotków, piratów i żółwia.
 
Fantazja dzieci i kreatywność rodziców była imponująca, przedszkolaki wyglądały bajecznie i kolorowo. Podczas balu odbywały się też różne konkurencje. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały „salę balową”. Karnawałowe atrakcje dostarczyły dzieciom wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Kolejny bal karnawałowy za rok!

Bardzo fajne przedszkole a jeszcze fajniejsze dzieciaki. Aby tak dalej. Pozdrawiam całą ekipę z przedszkola.
Napisał: I dodano: 2018-01-26 05:42:56

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.