Wieści z Białaszewa

aktualizacja: 2018-12-04 16:38:21     nr wiadomości: 37912     przeczytano: 964     Ilość komentarzy komentarze: 1

Dofinansowanie na projekt "Wzrost jakości oferty edukacyjnej Szkoły Podstawowej w Białaszewie"

Samorząd Województwa Podlaskiego zatwierdził do dofinansowania projekt „Wzrost jakości oferty edukacyjnej Szkoły Podstawowej w Białaszewie”

Gmina Grajewo zrealizuje projekt skierowany do 60 uczniów oraz 13 nauczycieli Szkoły Podstawowej w Białaszewie. Dzięki udziałowi w tym przedsięwzięciu uczniowie będą mieli szansę rozwinąć kompetencje kluczowe, nauczyć się, jak być bardziej przedsiębiorczymi i kreatywnymi. Zaplanowane jest też wyposażenie szkolnych pracowni w sprzęt informatyczny, co pozwoli też na rozwijanie kompetencji cyfrowych wszystkich uczestników projektu. Wniosek złożony został do biura Lokalnej Grupy Działania Biebrański Dar Natury w odpowiedzi na nabór nr 20/2017. Działanie 9.1 Rewitalizacja społeczna i kształtowanie kapitału społecznego. Projekt finansowany będzie z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego.

Wartość projektu sięga 76,6 tys. zł, dotacja wyniesie 72,6 tys. zł.

Fajnie A kto złożył ten wniosek?
Napisał: ANDRZEJ dodano: 2018-12-19 18:09:44

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.