„Sięgnij po marzenia” w ZSM nr 1

aktualizacja: 2009-09-14 16:07:39     nr wiadomości: 10103     przeczytano: 8400     Ilość komentarzy komentarze: 1

Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie, dzięki udziałowi w konkursie, otrzymał dofinansowanie na realizację projektu „Sięgnij po marzenia”. Projekt jest współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Główny cel to wyrównanie szans edukacyjnych uczniów i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych. Projekt będzie trwał cały rok szkolny 2009-2010 i zakończy się obozem sportowym. Uczniowie będą mogli wziąć udział w dodatkowych zajęciach z informatyki, języka angielskiego, sportowych (kickboxing) oraz socjoterapeutycznych. W opinii twórców projektu udział w nim jest niepowtarzalną szansą dla uczniów.

Dodatkowe zajęcia pomogą w nauce, dostarczą młodzieży możliwości rozwoju własnych zainteresowań, sprzyjać będą odreagowaniu napięć szkolnych i uczeniu się ważnych umiejętności społecznych i psychologicznych -  informuje koordynator projektu  Kondratowicz Bogusława

 


no, no jedynka sie rozwija:) projekt za projetkem...gratuluje;)
Napisał: Asia dodano: 2009-09-15 14:09:27

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.