Akcja ratownicza w Radziłowie

aktualizacja: 2020-01-17 09:51:14     nr wiadomości: 41270     przeczytano: 7245     Ilość komentarzy komentarze: 2

16 stycznia br. po godz. 7.00 grajewskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o nieprzytomnej kobiecie w jednym z budynków mieszkalnych w Radziłowie. Starsza kobieta nieprzytomna i bez własnego oddechu leżała na podłodze w kuchni.

Obecni na miejscu zdarzenia druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Radziłowie udzielili kobiecie kwalifikowanej pierwszej pomocy, która obejmowała przywracanie drożności dróg oddechowych, resuscytację krążeniowo-oddechową oraz tlenoterapię. Działania ratownicze były prowadzone nieprzerwanie do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego, który podłączył kobietę do specjalistycznego sprzętu.

Ze względu na stan poszkodowanej konieczna była kontynuacja działań ratowniczych do czasu przyjazdu kolejnego zespołu ratownictwa medycznego z lekarzem. Pomimo wysiłku służb ratowniczych kobieta nie odzyskała przytomności, a obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon – informuje st. kpt. Arkadiusz Lichota, zastępca Komendanta Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie.

 
e-Grajewo.pl

To chyba ironia !!! Czym tu się chwalić nieskuteczną reanimacją ??? Może czas na szkolenie przez pracowników pogotowia
Napisał: Strażak dodano: 2020-01-19 15:00:07

Strażak nie błaźnij się i czytaj ze zrozumieniem...
Napisał: rt dodano: 2020-01-20 12:23:58

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.