Bajkowe Spotkania Filmowe

aktualizacja: 2017-07-03 20:29:20     nr wiadomości: 32374     przeczytano: 1659     Ilość komentarzy komentarze: 0
 
W okresie kwiecień – czerwiec 2017 roku w Bibliotece-Centrum Kultury w Szczuczynie odbywały się Bajkowe Spotkania Filmowe prowadzone przez starszego instruktora BCK  Andrzeja Szabelskiego w których uczestniczyły przedszkolaki i dzieci ze szkoły podstawowej. W programie spotkań było oglądanie filmów animowanych dla dzieci. Dzieci przedszkolne uczestniczyły w spotkaniach wraz z nauczycielkami Ewą Zielińską, Anną Gąsiewską, Aleksandrą Merchelską, Wandą Drobińską oraz opiekunkami: Moniką Fadrowską i  Katarzyną Końską. Po seansach filmowych dzieci otrzymywały kolorowanki postaci bajkowych oraz słodki upominek. Śpiewały ulubione piosenki i recytowały wiersze. Miały możliwość poznania budynku i przejazdu windą.
 
Na zakończenie sezonu bajkowego były cukierki, balony, wiersze i piosenki oraz okolicznościowe dyplomy uczestnictwa w bajkowych spotkaniach. 
 
Tekst i zdjęcia: Barbara Paszkowska/Andrzej Szabelski
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.