Biblioteki w przedszkolach

aktualizacja: 2017-07-12 08:57:42     nr wiadomości: 32440     przeczytano: 1315     Ilość komentarzy komentarze: 0


Przedszkolaki mają swoje biblioteki.

Jak ważna w życiu dziecka jest książka i czy dziecko ma zawsze do niej dostęp? Warto zadać sobie takie pytanie, które stawiają rodzice najmłodszych  pociech. 
To z tego pytania narodził się pomysł "Odziały biblioteki w przedszkolach".  
Książki dla dzieci to obciążenie dla rodziców i w domowym budżecie są najczęściej na jednym z ostatnich miejsc. Kolejnym powodem tego miejsca jest fakt, że dziecko wyrasta z przedszkolnych pozycji książkowych jak z ubranek. Dlatego projekt oddziałów bibliotecznych w przedszkolach jest tak ważny.

Dnia 21.06.2017r. ramach przedsięwzięcia  Oddziału   dla  Dzieci  Miejskiej Biblioteki Publicznej w Grajewie powstały  kolejne  dwa oddziały biblioteczne w przedszkolu Miejskim nr 2 i  nr 6 w  Grajewie. Do wskazanych placówek przekazaliśmy ponad 100 książek. Jeśli posiadasz książki, z których wyrosło Twoje dziecko przynieś je do biblioteki, a będziesz miał pewność, że będą służyły innym dzieciom.

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.