Bierzmowanie (16 V)

aktualizacja: 2019-05-23 22:13:26     nr wiadomości: 39289     przeczytano: 2817     Ilość komentarzy komentarze: 1

16 maja br. o godz. 18.00 dary Ducha Świętego z rąk Ks. Bp Tadeusza Bronakowskiego otrzymała młodzież z parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Grajewie. Jego Ekscelencja udzielił sakramentu bierzmowania blisko 90 osobom. Na każdego z Nich zstąpił dar mądrości, rozumu, umiejętności, bojaźni Bożej, rady, męstwa i pobożności.

To ważny moment w życiu młodych ludzi. Od tej chwili w szczególny sposób będą uczestniczyć w kapłańskiej, prorockiej i pasterskiej posłudze Chrystusa, jednoczyć się ze wspólnotą Kościoła, oddawać Bogu cześć. Sakrament bierzmowania zobowiązał Ich do aktywnego budowania Kościoła przez głoszenie Ewangelii oraz pracę apostolską, przez udział w sakramentach. Bierzmowani stali się odpowiedzialni za wyznawaną wiarę, pogłębianie jej, świadczenie życiem, a gdy zajdzie potrzeba – także jej obronę.

Wszystkim, którzy przyjęli Sakrament życzymy wszelkich owoców duchowych w życiu i wytrwałości w wierze oraz odpowiedzialnej współpracy z darami Ducha Świętego.

e-Grajewo.pl

 

A kiedy beda zdjecia z bierzmowania z ojca pio..? Czekamy
Napisał: Monika dodano: 2019-05-26 16:00:19

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.