Brąz kadetów w tenisie

aktualizacja: 2019-03-29 17:09:32     nr wiadomości: 38852     przeczytano: 1263     Ilość komentarzy komentarze: 1

Kadeci grajewskiego  MOSiR uczestniczyli w indywidualnych mistrzostwach województwa w tenisie stołowym rozegranych w Dobrzyniewie Dużym .

W grze pojedynczej  miejsce piąte wywalczył Maciej Puhacewicz a w przedziale IX-X znaleźli się Sebastian Janiszewski i Daniel Hautt. Duży sukces wywalczył Daniel Hautt , który w grze deblowej z zawodnikiem ATS Białystok Filipem Postlep wywalczyli brązowy medale a Sebastian Janiszewski z Maciejem Puhacewiczem miejsce V .

Był to ich pierwszy start  tej rangi turnieju - mistrzostw województwa , które były również eliminacją do OOM .