Brązowy medal w zapasach

W dniach 19-20.09.2014 roku w Raciborzu odbył się Ogólnopolski Turniej Młodzików  w zapasach styl klasyczny. W zawodach wystartowało 5 zawodników sekcji zapaśniczej MOSiR Grajewo.

Najlepiej zaprezentował się Dominik Szreder w kat. 35kg, który wywalczył brązowy medal. Dominik po wygraniu walk eliminacyjnych dopiero w półfinale uległ zawodnikowi z GKS Katowice. W walce o brązowy medal w kategorii wagowej 35kg spotkali się dwaj bracia z Grajewa Dominik i Brajan Szreder, który także zawody może uznać za udane.

Po przegranej pierwszej walce, dwie następne pewnie wygrał i wywalczył prawo walki o brązowy medal. Walkę wygrał starszy i bardziej doświadczony Dominik, a Brajan ostatecznie uplasował się na piątym miejscu. Bliski medalu był także Karol Wierzbicki w kat. 53kg, który przegrał pojedynek o brązowy medal zajmując piąte miejsce. W najliczniej obsadzonej kategorii wagowej turnieju 47kg, wystąpiło  dwóch naszych zapaśników. Szymon Boć, który jest najmłodszym rocznikiem kategorii wiekowej młodzika wygrywając dwie walki i dwie przegrywając, wywalczył 8 miejsce. Drugim zawodnikiem był  Adam Obrycki, który wygrał jedną walkę i dwie przegrał, ostatecznie wywalczył 13 miejsce.