Brukowany Szczuczyn

aktualizacja: 2019-08-12 10:50:58     nr wiadomości: 39912     przeczytano: 6143     Ilość komentarzy komentarze: 0

Kolejne inwestycje drogowe na terenie miasta i gminy Szczuczyn. Urząd prowadzi procedurę przetargową na realizację zadania pn. „Utwardzenie nawierzchni dróg, placów i chodników kostką brukową” .  Zainteresowane podmioty mogą składać swoje propozycje do 28 sierpnia br

Zadanie obejmuje wykonanie ciągu pieszo – jezdnego łączącego ulice Pawełki z Jakuba Wagi i zmianę nawierzchni placu utwardzonego i chodników na nawierzchnię z kostki betonowej przy obiekcie hali sportowej, ul. Grunwaldzka w Szczuczynie.

Drogowcy pojawią się także w Dołęgach, by utwardzić części działki przy budynku gospodarczym, częściowo przyległym do podmurówki ogrodzenia (od strony drogi powiatowej), wykonać remont chodnika w Jambrzykach po lewej stronie drogi gminnej (na odcinku od zjazdu na działkę o nr geod. 89 do zjazdu na działkę o nr 70) oraz na odcinku około 300 m wyremontować chodnik i zjazdy w miejscowości Gutki.

Przewidziany termin realizacji powyższych prac upływa 25 listopada br.

 
e-Grajewo.pl
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.