Chcesz wstąpić do Policji?

aktualizacja: 2019-12-02 17:29:50     nr wiadomości: 40899     przeczytano: 5395     Ilość komentarzy komentarze: 2

Już po raz kolejny grajewscy policjanci zapraszają wszystkie zainteresowane osoby do udziału w przedsięwzięciu pod nazwą "Test sprawności fizycznej do Policji". Test ma na celu zapoznanie osób zainteresowanych służbą w Policji  z poszczególnymi elementami toru sprawnościowego, jego normami czasowymi i systemem punktowym.

Test sprawności fizycznej odbędzie się  10 grudnia br. w godzinach 12.00-15.00 w hali sportowej miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Strażackiej 2 w Grajewie.

Przedsięwzięcie nie stanowi właściwego etapu rekrutacji do Policji, a jedynie ma charakter instruktażowy.

Osoby chętne prosimy o wcześniejsze zgłaszanie uczestnictwa w ww. przedsięwzięciu w terminie do 9 grudnia br. do godziny 15:30

- osobiście - w Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie ul. Wojska Polskiego 74A

- telefonicznie - pod numerem telefonu 86 474 18 78 lub 18

- elektronicznie -  kpp@grajewo.bk.policja.gov.pl

Obowiązuje strój sportowy oraz obuwie o czystej, płaskiej podeszwie.

Osoby chętne do udziału w ww. przedsięwzięciu powinny posiadać przy sobie dokument potwierdzający ich tożsamość.

Serdecznie zapraszamy!

O proszę... Jak chciałam przećwiczyc sprawnosciówkę dzwonilam i prosilam kikla razy to nie było chętnych do pomocy, a jak zrezygnowalam i przestalam ćwiczyć to test za testem leci... Dziekuje wam bardzo!!
Napisał: Mala dodano: 2019-12-03 14:19:31

Rozumiem, że jest deficyt na pracowników i nie ma zbyt wielu chętnych na pełnienie tej niewdzięcznej służby... Ale branie "jak leci" nie jest dobrym rozwiązaniem, bo osobniki prymitywne, mało inteligentne, tylko z maturą lub bez niej nie zdają egzaminu. Później słyszymy w mediach o sytuacjach licznych nadużyć; postrzałów, czy katowań- jak w NKWD. Żeby odróżnić przestępcę od zwykłej jednostki trzeba mieć pewny iloraz inteligencji, A nie oszukujmy się- przy twoim procesie rekrutacyjnym- BĘDZIE TYLKO GORZEJ
Napisał: Zbigniew dodano: 2019-12-05 11:38:09

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.