Czym jest Fame MMA

aktualizacja: 2019-03-14 12:29:42     nr wiadomości: 38684     przeczytano: 5990     Ilość komentarzy komentarze: 0

Mieszane sztuki walki (Mixed martial arts, MMA) zdobywają w Polsce szaloną popularność. Nie można pominąć zaangażowania Konfrontacji Sztuk Walki (KSW) w promowaniu tej dyscypliny w Polsce. Zawsze głośno mówi się o freak fight, które pomimo obniżenia poziomu sportowego gali, podnoszą jej wartość marketingową. W odpowiedzi na zapotrzebowanie na tego typu eventy przyszła gala celebrytów oraz YouTuberow – FameMMA. Sprawdź, co musisz wiedzieć o tym wydarzeniu!

  • MMA to formuła walki, która gwarantuje duże emocje. Starcia odbywają się zarówno w parterze, jak i w stójce.

  • Duże emocje wywoływały walki celebrytów. Fani twierdzili, że obniżają one poziom sportowy. W odpowiedzi przyszła gala celebrytów oraz YouTuberów – Fame MMA.

  • Jest tylko jeden bukmacher, u którego możesz obstawić wyniki walk. Jest nim sponsor gali, firma LVBet.

Określenie MMA zostało użyte pierwszy raz w 15 listopada 1993 roku przy okazji relacji z gali UFC dla gazety Los Angeles Times. Często walki w klatkach, jak nazywane są wszechstylowe pojedynki, określane są jako walka bez zasad. Każda z federacji wyznacza reguły, rzeczy dozwolone oraz zabronione podczas walki. Obecnie MMA jest sprofesjonalizowane i nie ma nic wspólnego z brutalnymi starciami, w których nie obowiązują żadne limity.

Duże emocje i dyskusje wywoływały walki pomiędzy celebrytami. Zazwyczaj dotyczyły one wątpliwych wartości sportowych takich starć. Nie można jednak nie zauważyć, jak dużą popularnością cieszą się takie pojedynki. To właśnie one generowały największą oglądalność, więc kwestią czasu było powstanie gali, która będzie się opierać tylko na takich walkach.

Gala Fame MMA reklamuje się jako walki YouTuberów, Influencerów oraz celebrytów, a na jej trzeciej edycji można zobaczyć nawet raperów! Pierwsze dwie edycje pokazały, że zainteresowanie takimi walkami jest ogromne i nie można mówić o jego spadku. Sprzedawane w systemie pay-per-view widowisko, przyciąga przed ekrany rzesze ludzi. Jak dużym zainteresowaniem cieszy się ten event, niech świadczy fakt, że konferencję prasową przed walką, oglądało ponad 200 tysięcy osób! Niebywałą zaletą są nieprzewidywalne walki, spektakularne zakończenia oraz mrożące krew w żyłach ciosy. Prawdziwa walka, która przyciąga coraz większa publiczność.

Jeżeli jesteś zainteresowany obstawieniem wyników walk Fame MMA, odwiedź jednego ze sponsorów wydarzenia, firmę LVBet. Jest to jedyny bukmacher, który umożliwia postawienie zakładów na wyniki starć. Pełną ofertę zakładów, możesz znaleźć na stronie internetowej bukmachera.

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.