Domki letniskowe na sprzedaż - wypoczynek lub inwestycja

aktualizacja: 2019-04-04 07:23:42     nr wiadomości: 38903     przeczytano: 3217     Ilość komentarzy komentarze: 0

Wybierając domek letniskowy, warto skoncentrować się na ofertach profesjonalistów. Tylko dobrze opracowany projekt i dobrane elementy konstrukcyjne pozwolą na szybki montaż i bezproblemowe korzystanie. Jaki powinien być idealny domek letniskowy? Odporny na czynniki atmosferyczne, wzbogacony o dobrą izolację, a także tani w montażu i utrzymaniu. Ważny jest również efektowny design. Domki firmy Eko Architektura to połączenie wszystkich tych aspektów!

 
Odpoczynek w dowolnej lokalizacji, czyli urlop w domku letniskowym

Domek letniskowy można umiejscowić w wybranym miejscu - na terenie górzystym, przy plaży, w lesie, nad jeziorem. Odpowiednio przystosowany dom z drewna, ochroni urlopowiczów przed chłodem, wilgocią i palącym słońcem. Dlaczego drewno to idealny materiał do budowy domku letniskowego? Ponieważ dzięki zastosowaniu drewna, we wnętrzu utrzymana jest odpowiednia wilgoć powietrza. Roztacza się woń olejków eterycznych, a kurz nie unosi się w pomieszczeniu. Ponadto drewno to szlachetny, estetyczny surowiec, który zawsze zapewnia urokliwą atmosferę. Aby wszystkie te właściwości zostały wykorzystane, domek musi być dobrze zaprojektowany i wykonany. Dlaczego warto zaufać firmie Eko Architektura? Między innymi ze względu na:

 • pełny zestaw premium w cenie standardowego;
 • domek gotowy do samodzielnego montażu;
 • różnorodny metraż: od 20 m² po 165 m²;
 • jakościowe uszczelki i izolacje;
 • przeszklone okna i drzwi;
 • pokrycie dachu w formie rolek z papy bitumicznej;
 • odpowiednie rozplanowanie wnętrza;
 • podwaliny fundamentów, tarasy z desek i schodki;
 • jakościowe i dobrze osuszone drewno z drzew iglastych
 • najniższe ceny na rynku!

 
Jak zamontować domek? To proste! Montaż może stanowić formę doskonałej rozrywki. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją i rysunkami. Firma zawsze dołącza hydroizolację, kotwy, drewniane okna i drzwi z szybami, zamki, klamki, progi oraz rolki walcowe. Pełny zestaw umożliwia montaż w krótkim czasie. Dostępna jest także opcja z montażem, w wykonaniu zespołu profesjonalistów. 

Ekonomiczne domki letniskowe na sprzedaż

Drewniane domki letniskowe na sprzedaż to doskonała opcja zarówno dla klientów prywatnych, jak też firm i ośrodków wypoczynkowych. Są bardzo ekonomiczne nie tylko w kwestii materiałów, ale także budowy, wykończeń i użytkowania. Nie ma konieczności wykonania dodatkowych wykończeń, ponieważ drewno prezentuje się świetnie za zewnątrz i w środku. Nie stosuje się dużej ilości dodatkowych materiałów budowlanych. Domki drewniane są energooszczędne już na etapie montażu, ponieważ realizacja instrukcji nie wymaga zużycia dużych zasobów energii elektrycznej. Natomiast już po zamieszkaniu, można skorzystać z właściwości izolacyjnych domku. Dzięki specyfice drewna, powietrze w środku nigdy nie jest zbyt suche lub zbyt wilgotne. Ułatwia to zachowanie odpowiedniej temperatury. Dobrze uszczelnione drzwi i okna chronią przed wiatrem i zimnem. Na życzenia klienta, domek można dodatkowo ocieplić. Dom energooszczędny klasy A to doskonałe, niskobudżetowe rozwiązanie. Taki dom wyposażony jest w podwójne ściany. Dobrze zaprojektowany domek letniskowy sprawdzi się nie tylko w ciepłym okresie, ale również zimą! 

Doskonałe rozplanowanie przestrzeni, umożliwia funkcjonalne korzystanie z domku. Domki letniskowe na sprzedaż mogą być jednopiętrowe lub kilkukondygnacyjne. Często ich przedłużeniem jest patio lub taras, na których umieścić można stylowe meble wypoczynkowe. Altanki i zadaszenia zapewniają odpowiednie zacienienie i ochronę przed opadami. Każdy szczegół domków firmy Eko Architektura jest dopracowany,  z myślą o klientach biznesowych i prywatnych.


Różnorodne projekty i rozplanowanie przestrzeni

Wielość projektów umożliwia idealny wybór. W ofercie dostępne są:

 • domki o małym metrażu, o rozplanowaniu umożliwiającym organizację łazienki, kuchni i sypialni;
 • dwupiętrowe domki o większym metrażu, wyposażone w poddasze z ostrym spadem. W domku znajdzie się miejsce na kuchnię, jadalnię, sypialnię i salonik. Dodatkowym atutem jest przestronny taras;
 • domki letniskowe w kształcie litery A, z salonem, sypialną, łazienką i kuchnią lub aneksem kuchennym;
 • jednopiętrowe, lecz przestrzenne domki o dużym metrażu. To nowoczesna propozycja dla całej rodziny;
 • dwupiętrowe domki o dużym metrażu, czyli gwarancja pełnego komfortu.


Eksperci firmy Eko Architektura udowadniają, że budowa energooszczędnego, a zarazem efektownego domku letniskowego nie musi być trudna ani kosztowna. To najbardziej oszczędna i najbardziej rozbudowana oferta - co jest regularnie sprawdzane przez pracowników firmy! Na podkreślenie zasługuje fakt, że do tego usługodawcy można zgłosić się z własnym projektem lub szkicem, w celu jego dopracowania i realizacji. Efektem jest wymarzony domek drewniany lub kompleks domków letniskowych.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.