• 3 komentarzy
  • 9228 wyświetleń

Dziewczęta Wissa:Pogoń 3:1

Po pechowej porażce - w ubiegłym tygodniu - z MKS Zgierz 2:3, w trzeciej kolejce dziewczęta z Wissy Szczuczyn pokonały w drugoligowym meczu Pogoń w Siedlcach 3:1.

Bramki dla drużyny zdobyły: Martyna Kopeć w 22 i 30 minucie oraz Joann Konończuk w 60 minucie.

Panie rozegrały bardzo dobre spotkanie i przy lepszej skuteczności mecz mógł zakończyć się wyższym zwycięstwem. Gratulujemy wygranej i czekamy na następne zwycięstwo w rozgrywkach II ligi, w której szczuczynianki są beniaminkiem.

Kierownikiem drużyny jest Stefan Jaczun! Gratulujemy!