Echa spotkania w okręgu 2

aktualizacja: 2017-09-21 16:15:36     nr wiadomości: 32852     przeczytano: 6872     Ilość komentarzy komentarze: 3

7 września br. o godz. 18.00 z inicjatywy Wiesława Dembińskiego radnego Miasta Grajewo odbyło się spotkanie Burmistrza Miasta Grajewo Dariusza Latarowskiego z mieszkańcami w okręgu nr 2.

Podczas spotkania poruszano ważne tematy dotyczące mieszkańców z tej okolicy. Dyskutowano m.in. o problemie z osobami hałasującymi na parkingu pod Urzędem Miasta, remoncie chodników, braku oświetlenia na skwerze przy ulicach Popiełuszki, Mickiewicza i Nowickiego. Zwrócono uwagę na brak toalet w centrum miasta.

Oprócz  spraw dotyczących samego okręgu mieszkańcy rozmawiali też o bieżących jak i planowanych inwestycjach na terenie miasta. Zebrani uzyskali wyczerpujące informacje o zbliżającej się modernizacji ulic: Kopernika, Ełckiej i Ekologicznej, planach zagospodarowania Parku Solidarności  i terenu po byłym dworcu PKS, budowy bloku komunalnego i realizacji programu Mieszkanie Plus.

Przybyli na spotkanie podziękowali Burmistrzowi za wykonane alejki w parku.  


Do okręgu nr 2 należą:
ul. dr Tadeusza Nowickiego, Komunalna, Kilińskiego, Ogrodowa, Os. Centrum blok 3, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12.

e-Grajewo.pl

 

Szkoda ,że pogoda nie dopisała. Też bym poszła porozmawiać.
Napisał: Maria dodano: 2017-09-10 18:47:00

Inny temat ale na fali bylem w Suwalkach na kulinariach nuda drozyzna i wipy w namiocie pod ochrona to juz szczyt chyba dobra zmiana czego pilnowali wejscia normalnych obywateli do namiotow notabli.To niesamowite zeby notable bali sie obywateli ze ochrona musi pilnowac.
Napisał: Ola dodano: 2017-09-10 23:19:57

Panie BURMISTRZU dobrze ze pan spotyka sie z mieszkancami, a ja mam pytanie ? ; co robia RADNI MIASTA GRAJEWA , jak oni reprezentuja swoich wyborcow " to oni powinny na biezaco informowac PANA BURMISTRZA o ich problemach i klopotach. Pan morze jeden raz na kwartal zaprosic na OTWARTE POSIEDZENIE RADY zeby mieszkancy dowiedzieli sie jak jak sa RELIZOWANE ich sprawy. A TAKIE POSIEDZENIE RADY MOZNA ZROBIC W SALI KINA. Przy okazji dowie sie pan i wyborcy jak pracuja radni GRAJEWA
Napisał: grajewiak dodano: 2017-09-11 03:03:38

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.