Echa spotkania w okręgu 8

aktualizacja: 2017-09-08 07:34:59     nr wiadomości: 32834     przeczytano: 8702     Ilość komentarzy komentarze: 0

5 września br. z inicjatywy Anety Chrzanowskiej – Karwowskiej radnej Miasta Grajewo Burmistrz Dariusz Latarowski spotkał się z mieszkańcami w okręgu nr 8. Spotkanie odbyło się w rejonie skrzyżowania ul. Łąkowej i Franciszka Stefczyka.


Termin przyłączenia do wykonanej kanalizacji sanitarnej oraz budowa nawierzchni ul. Łąkowej to główne wątki poruszone na spotkaniu. Obecni na zebraniu zwracali uwagę m.in. na słupy telekomunikacyjne stojące na środku drogi, jakość żwiru używanego do równania dróg, wzmożony ruch samochodów ciężarowych ul. M. Konopnickiej oraz problem z utrzymaniem czystości na ulicach.

Zorganizowane spotkanie było dobrą okazją do uzyskania informacji dotyczących działań podejmowanych przez władze miasta w różnych obszarach.


Do okręgu wyborczego nr 8 należą ulice:
Baśniowa, Działkowa, Franciszka Stefczyka, Kolejowa, Konopska, Kwiatowa, Liryczna, Łąkowa, M. Konopnickiej, Przygodowa, Słoneczna.


e-Grajewo.pl

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.