Ełk - kronika 997

aktualizacja: 2019-11-19 13:32:58     nr wiadomości: 40760     przeczytano: 3964     Ilość komentarzy komentarze: 0
  • 19.11.2019 Ełk: Potrącił rowerzystę i odjechał

Policjanci ustalili i zatrzymali kierowcę, który potrącił rowerzystę i odjechał z miejsca zdarzenia w gminie Stare Juchy. Rowerzysta trafił do szpitala z urazem głowy. Trwają czynności wyjaśniające wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w gminie Stare Juchy. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem daewoo zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z rowerzystą. 59-letni rowerzysta trafił do szpitala z urazem głowy. Natomiast kierowca samochodu odjechał z miejsca zdarzenia. Wykonując czynności w tej sprawie policjanci już tego samego dnia ustalili, kto brał udział w tym zdarzeniu. Kierowca został zatrzymany. Policjanci ujawnili także samochód z widocznymi uszkodzeniami, który potrącił rowerzystę. 55-latek w chwili zatrzymania był trzeźwy. Tłumaczył, że jego zachowanie spowodowane było strachem przed konsekwencjami spowodowania wypadku.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia. Konsekwencje prawne zależne są od stanu zdrowia poszkodowanego.

 

  • 19.11.2019 Ełk: Zniszczone przystanki autobusowe. Szukamy świadków

Policjanci wyjaśniają okoliczności zniszczenia przystanków autobusowych na ul. Przemysłowej w Ełku. Wybite zostały szyby w dwóch wiatach. Poszukujemy świadków tego zdarzenia. Pomoc mieszkańców może przyczynić się do szybszego ustalenia sprawcy bezmyślnej dewastacji przestrzeni publicznej.

 

18.11.2019r. w godzinach porannych policjanci zostali poinformowani o wybitych szybach na przystankach komunikacji miejskiej. Zniszczeniu uległy trzy szyby w dwóch wiatach przystankowych przy ul. Przemysłowej. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Zbieramy informacje, które mogą przyczynić się do jak najszybszego ustalenia sprawcy tego czynu. Dlatego zwracamy się o pomoc do mieszkańców. Każda informacja w tej sprawie może okazać się istotna. Zapewniamy anonimowość.

Niszczenie mienia służącego wszystkim mieszkańcom jest wyjątkowo bulwersujące. Pomoc i zaangażowanie świadków w reagowaniu na takie akty wandalizmu mogą znacznie pomóc zatrzymać osobę, która demoluje nasze miasto.

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.