Ewakuacja na Targowej!

aktualizacja: 2016-08-25 16:51:32     nr wiadomości: 29299     przeczytano: 8574     Ilość komentarzy komentarze: 2

24 sierpnia br. tuż przed godz. 14.00 dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie otrzymał zgłoszenie o woni gazu wyczuwalnej na klatce schodowej w budynku wielorodzinnym przy ul. Targowej.

Na miejscu zdarzenia, pomimo wyczuwalnego zapachu gazu, urządzenia pomiarowe nie wykazywały stężenia substancji. Podjęto decyzję o ewakuacji mieszkańców. Budynek opuściło 20 osób w tym 9 dzieci.

Strażacy dokonali pomiaru na zawartość gazu propan – butan we wszystkich mieszkaniach i pomieszczeniach piwnicznych. W żadnym przypadku mierniki wielogazowe nie wskazywały odchyleń od normy.

Budynek przewietrzono. Po kilkunastu minutach dokonano ponownego pomiaru. Wynik okazał się negatywny. Lokatorzy mogli bezpiecznie wrócić do swoich mieszkań.

Godzinną akcję ratunkową prowadziły 3 zastępy strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie.


 

ten kto dzwonił to musiał byc w stanie nietrzeżwym napewno,pare razy przejerzdzałem przed tym blokiem to zawsze na lawce wala wóde albo piwo
Napisał: ktos dodano: 2016-08-26 17:23:45

Przepraszam bardzo jestes bardzo w wielkim bledzie i takich glupot nie wypisuj ok.Na lawce sobie normalnie siedza nie wolno!!!!mozesz sie przyiasc do nich
Napisał: Grajewianka dodano: 2016-08-27 09:09:00

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.