FedEx - amerykański potentat na rynku przesyłek

aktualizacja: 2019-04-25 17:38:30     nr wiadomości: 39074     przeczytano: 2884     Ilość komentarzy komentarze: 0

FedEx to jedna z najpopularniejszych firm kurierskich, która cieszy się ogromnym uznaniem na rynku polskim i zagranicznym. Marka z wieloletnią tradycją i doświadczeniem od lat świadczy usługi na najwyższym poziomie. Barwy i logo rozpoznawalne są dosłownie wszędzie - to fioletowo pomarańczowa nazwa firmy na białym tle. Oddając paczkę w ręce kurierów FedEx, możesz mieć pewność, że Twoje przesyłki dotrą do odbiorcy na czas i będą bezpieczne na każdym etapie podróży.

Poznaj historię firmy FedEx

Początki firmy kurierskiej FedEx sięgają roku 1965, kiedy to Frederick W. Smith zaprojektował przełomowy system umożliwiający bezpiecznie doręczenie najpilniejszych przesyłek. Z biegiem czasu firma zaczęła odnosić sukcesy na rynku międzynarodowym. Dziś jest marką zajmującą się dostarczaniem przesyłek już następnego dnia, co całkowicie odmieniło sektor transportu i postawiło wysokie wymagania konkurencyjnym przewoźnikom. FedEx wszedł do Europy w 1984 roku i od tego czasu oferuje najwyższej jakości usługi oraz profesjonalną obsługę każdego klienta.

Jak skorzystać z usług kurierskich FedEx?

Z usług firmy kurierskiej FedEx można korzystać między innymi za pośrednictwem wygodnej i prostej w obsłudze platformy epaka.pl. Oferuje ona niezwykle łatwy sposób nadawania przesyłek bez konieczności wychodzenia z domu. Dostępne narzędzia znacznie ułatwiają proces składania zamówienia, a usługi dodatkowe pozwalają na dostosowanie ich do własnych potrzeb. Po wejściu na platformę wystarczy wypełnić niezbędne dane dotyczące przesyłki, a więc określić jej wagę, wymiary, a także adres nadawcy i odbiorcy. Następnie platforma krok po kroku poprowadzi użytkownika przez pozostałe etapy zamówienia.

Po złożeniu zamówienia możesz udać się do punktu Epaka.pl, gdzie zostawisz swoją przesyłkę. Możesz też skorzystać z innego rozwiązania, którym jest przyjazd kuriera o konkretnej godzinie pod wskazany adres w celu odebrania paczki od nadawcy. To pozwoli zaoszczędzić Twój czas, zatem usługi świadczone przez firmę FedEx za pośrednictwem platformy epaka.pl są niezwykle wygodne i przede wszystkim bezpieczne.

Oferta spełniająca wszelkie potrzeby

Firma kurierska FedEx gwarantuje dostarczenie przesyłki na następny dzień na kilkuset rynkach. Takie działanie jest możliwe dzięki wielu punktom rozmieszczonym w strategicznych miejscach oraz dużej flocie, na którą składa się ogromna liczba samochodów dostawczych oraz samolotów. Dodatkowo za pośrednictwem firmy kurierskiej FedEx możesz nadawać przesyłki każdego typu - zarówno wielkogabarytowe i ciężkie, jak i klasyczne koperty z dokumentami.

Numery śledzenia nadawane indywidualnie każdej przesyłce umożliwiają śledzenie ich położenia na każdym etapie realizacji zamówienia - informacje na temat paczek są na bieżąco aktualizowane. To duże ułatwienie zarówno dla adresata, jak i odbiorcy. Ponadto na zadowolenie klientów wpływają też możliwość wybrania wielu usług dodatkowych, atrakcyjne ceny i profesjonalna obsługa. Już dziś zadbaj o bezpieczeństwo swoich przesyłek i skorzystaj z oferty zaufanego przewoźnika!

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.