Ferie zimowe z Dwójką

aktualizacja: 2020-01-28 20:29:06     nr wiadomości: 41356     przeczytano: 3572     Ilość komentarzy komentarze: 0

Ferie zimowe to wymarzony czas dla dzieci. W dniu 20 stycznia 2020 roku 52-osobowa grupa dzieci z klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 2 w Grajewie w ramach zajęć feryjnych bawiła się w centrum Zabaw FIKOLAND. 

Pobyt w Centrum dał dzieciom możliwość aktywnego wypoczynku oraz wspólnej zabawy w gronie rówieśników. Uczestnicy bawili się na zjeżdżalniach, w suchym basenie, brali udział w zmaganiach sportowych  i zabawach z chustą animacyjną. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również dyskoteka. Pobyt w ,,FIKOLANDZIE” wywołał euforię, wzrost poziomu endorfin i dobrego samopoczucia. Dopełnieniem wycieczkowych atrakcji był wspólny posiłek w jednej z białostockich restauracji. Wycieczka dostarczyła dzieciom wielu niesamowitych wrażeń i okazała się wspaniałą alternatywą zabaw na śniegu. Zadowolone dzieci wróciły bezpiecznie do domów,  z niecierpliwością czekając na kolejne wyprawy. Wycieczkę zorganizował Mały Samorząd Uczniowski.

fot. SP nr 2

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.