GCK zaprasza

aktualizacja: 2019-01-10 11:57:53     nr wiadomości: 38176     przeczytano: 2186     Ilość komentarzy komentarze: 0
  • Dnia 19 stycznia 2019 w CTM - Muzeum Mleka - oddziale Grajewskiego Centrum Kultury o godzinie 12:00 odbędzie się prelekcja podróżnicza Michała Worocha - wielokrotnie nagradzanego podróżnika, któremu choroba i wózek inwalidzki nie stanęły na przeszkodzie w realizacji marzeń.

Wstęp wolny. 

Michał Woroch - krótka biografia 

Podróżnik, fotograf, prelegent. Laureat wielu nagród, między innymi nagrody Travelery 2018 w kategorii Podróż Roku oraz nagrody im. Andrzeja Zawady przyznawanej przez Kapitułę Kolosów. Absolwent grafiki projektowej na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Organizator projektów podróżniczo-fotograficznych, w ramach których dotarł między innymi do Mongolii, Indii, Spitsbergenu i większości państw obu Ameryk. Teksty i relacje z jego podróży ukazały się w polskiej i zagranicznej prasie, między innymi w National Geographic, Explorersweb, Traveler, Podróże, magazynie F5, Zwierciadle i Dużym Formacie. Fotografie publikował w media na całym świecie, między innymi: National Geographic, Globetrotter, Traveler, Explorersweb, ze.tt. Autor kilku wystaw fotograficznych.

Wyprawy Michała Worocha:

2008 – „Ostatni szamani Tajgi” – Mongolia
2010 – „Kumbh Mela” – Indie
2011 – „Spitsbergen” – Spitsbergen
2012 – „Wheelchairtrip I” – Polska, Słowacja, Węgry, Słowenia, Włochy, Francja, Hiszpania, Maroko, Portugalia, Belgia, Holandia, Niemcy.
2013 – „Takeawayphotos” – Norwegia
2016 / 2018 – „Wheelchairtrip _ from edge to edge” – Argentyna, Chile, Boliwia, Peru, Ekwador, Columbia, Panama, Costa Rica, Nikaragua, Honduras, El Salvador, Gwatemala, Meksyk, USA, Kanada

 

 

  • Zachęcamy gorąco do zapisywania swoich pociech na warsztaty filmowe "Nakręć się!" (grupy wiekowe - 10-11 lat + od 12 lat wzwyż), którę będą odbywać się w trakcie trwania ferii zimowych (tj. 21, 22, 23, 25, 28, 29, 30 stycznia i 1 lutego).

Jednocześnie informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona, a obecność na warsztatach jest wskazana przez cały okres trwania zajęć (dzieci i młodzież będą przygotowywać materiał filmowy z własnym udziałem). 

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.