GCK zaprasza

aktualizacja: 2020-10-09 19:09:20     nr wiadomości: 43645     przeczytano: 2333     Ilość komentarzy komentarze: 0
  • Z aparatem na rowerze – malownicze zakątki regionu – 17 X 2020

Zapraszamy do wzięcia u działu w prelekcji rowerowej pt. „Z aparatem na rowerze – malownicze zakątki regionu”, która odbędzie się 17 października 2020 r. o godz. 11:00 w Grajewskim Centrum Kultury (ul. Wojska Polskiego 20).

W programie:

  • Historia o podróżach, pasji, wspomnieniach;

  • Wystawa zdjęć;

  • Pokaz udzielania pierwszej pomocy;

  • Pogadanka na temat bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego;

  • Znakowanie rowerów (osoby pełnoletnie za okazaniem dokumentu zakupu lub dowodu osobistego!); *

  • Mini rajd rowerowy *

* Start rajdu oraz serwis i znakowanie rowerów odbędzie się po prelekcji na Placu przy Muzeum Mleka w Grajewie (ul. Konstytucji 3 Maja 36)

Inicjatywa z projektu „Bądź(MY) (cool)turalni”, realizowanego  przez Grajewskie Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury +  Inicjatywy Lokalne 2020 dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury.

 

  • Spacer historyczny po Grajewie "Śladem grajewskich świątyń" - 18 X 2020

Serdecznie zapraszamy na kolejny spacer historyczny po Grajewie "Śladem grajewskich świątyń". W trakcie spaceru odwiedzimy miejsca, w których stoją do dziś lub stały nieistniejące już świątynie różnych wyznań, do których w przeszłości należeli mieszkańcy Grajewa. Dowiemy się, kiedy i dla kogo powstały oraz jak wyglądały i się zmieniały oraz, co się z nimi stało. 

Start niedziela 18 października, godz. 10:00 Grajewska Izba Historyczna (ul. Ełcka 30).

Spacer odbędzie się w ramach inicjatywy "Historie z dna szuflady" zgłoszonej i realizowanej przez Towarzystwo Przyjaciół 9 PSK w Grajewie w ramach projektu "Bądź(MY) (cool)turalni" Grajewskiego Centrum Kultury dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2020.

 

  • Dyskusyjny Klub Filmowy

Zapraszamy wszystkich kinomanów i miłośników kina między i powojennego na spotkane z cyklu Dyskusyjnego Klubu Filmowego "W starym kinie". Wstęp wolny! 19 października 2020 r., godz. 19:15 - sala kinowa GCK (ul. Wojska Polskiego 20)      

 

  • MIEJSKI DZIEŃ SENIORA

Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Grajewskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na MIEJSKI DZIEŃ SENIORA pod patronatem Burmistrza Miasta Grajewo, który odbędzie 20 października 2020 o godzinie 16:00 w Sali Widowiskowej GCK.
W programie występy:
- grupy tanecznej UTW
- zespołu "Senioritki"
- zespołu wokalnego z PSM I st. w Grajewie
- zespołu "Jesienne kwiaty" z Klubu Seniora
- Solistek ze stowarzyszenia PARTITA
- najmłodszej grupy ZPiT "Grajewianie" z GCK
- kabaretu "KLAPA" z Klubu Seniora oraz ćwiczenia relaksacyjne ze Sławkiem Matysiewiczem

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.