Grajewski Bal Sportu (8 II)

aktualizacja: 2020-01-27 07:00:05     nr wiadomości: 41265     przeczytano: 15246     Ilość komentarzy komentarze: 0

Miasto Grajewo oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie mają zaszczyt zaprosić Państwa
na Grajewski Bal Sportu, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godz. 18.00
w Restauracji "Balton" ul. Wojska Polskiego 69 w Grajewie.

 Podczas balu odbędzie się aukcja charytatywna, wszystkie środki zostaną przekazane na rzecz Moniki z Grajewa.

Licytowane będą m.in.:

 • Koszulka Macieja Makuszewskiego – piłkarz, występujący na pozycji pomocnika w klubie Lech Poznań oraz w reprezentacji Polski. Treningi rozpoczął w wieku siedmiu lat w klubie Wissa Szczuczyn. Następnie reprezentował kluby: UKS SMS Łódź, Wigry Suwałki, Jagiellonia Białystok, Terek Grozny, Lechia Gdańsk, Vitória Setúbal, i Lech Poznań.
 • ​Koszulka z autografem Lukáša Haraslína – słowackiego piłkarza występującego na pozycji pomocnika w klubie Lechia Gdańsk oraz w reprezentacji Słowacji.
 • Koszulka z autografami piłkarzy Jagiellonii Białystok – najbardziej utytułowanego klubu piłkarskiego w północno-wschodniej Polsce. Zdobywcy Pucharu Polski i Superpucharu Polski.
 • Koszulka Festiwalu Piłkarskiego Grajewo 2019 z autografem Macieja Makuszewskiego – piłkarz, występujący na pozycji pomocnika w klubie Lech Poznań oraz w reprezentacji Polski.​​​
  ​Piłka z autografem Marcina Żewłakowa – piłkarz grający na pozycji napastnika, reprezentant Polski. Komentator meczów piłkarskich Telewizji Polskiej.
 • Koszulka z autografem Kamila Stocha – polskiego skoczka narciarskiego, reprezentanta Polski, który jest m.in. czterokrotnym olimpijczykiem, trzykrotnym indywidualnym mistrzem olimpijskim, drużynowy brązowy medalista olimpijski z 2018, indywidualny mistrz świata z 2013 i wicemistrz z 2019, drużynowy mistrz świata z 2017.
 • Koszulka Warmii Grajewo z finałowego meczu Pucharu Polski na szczeblu województwa podlaskiego z autografami piłkarzy.
 • Szalik oficjalny pasiak Celtic Glasgow FC – szkockiego profesjonalnego klubu piłkarskiego założonego w 1887 r. Celtic jest 50-ktotnym mistrzem Szkocji, 39-krotnym zdobywcą Pucharu Szkocji, 19-krotnym zdobywcą Pucharu Ligi Szkockiej
 • Voucher na lot widokowy motoparalotnią.​

Zapisy oraz szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 86 261 11 34
Opłaty za bal należy uiszczać na numer konta:
93 1020 1332 0000 1302 0368 2531
PHU Milenium Celina Wiszowata, ul. Wojska Polskiego 69, 19-200 Grajewo
(wpłaty do 3.02.2020 r.)
W tytule prosimy podać imię, nazwisko, a także nazwę Grajewski Bal Sportu.
Potwierdzenie wpłaty na email:  biuro@mosir.grajewo.com

 

 - Koszulka Macieja Makuszewskiego – piłkarz, występujący na pozycji pomocnika w klubie Lech Poznań oraz w reprezentacji Polski. Treningi rozpoczął w wieku siedmiu lat w klubie Wissa Szczuczyn. Następnie reprezentował kluby; UKS SMS Łódź, Wigry Suwałki, Jagiellonia Białystok, Terek Grozny, Lechia Gdańsk, Vitória Setúbal, i Lech Poznań.
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.