Hades: „Przy kawie i muzyce”

aktualizacja: 2017-02-20 17:56:44     nr wiadomości: 30912     przeczytano: 3967     Ilość komentarzy komentarze: 2

W sobotę 18 lutego w klubie „Hades” miała miejsce inauguracja nowego cyklu spotkań „Przy kawie i muzyce” proponowanego przez Grajewskie Centrum Kultury. Naszą ideą jest by w jego ramach prezentowały się zespoły instrumentalne z muzyką na żywo, których będzie można posłuchać z filiżanką ciepłej kawy w ręku. Jako pierwszy gościliśmy zespół muzyczny „ŻelipapĄ”.

W trakcie koncertu mogliśmy usłyszeć ciekawe instrumentalne dzieła francuskich i argentyńskich kompozytorów oraz własne kompozycje inspirowane muzyką akordeonową z różnych stron świata. Licznie zgromadzona publiczność bardzo ciepło przyjęła gości z Warmii i Mazur, w związku z czym nie zabrakło bisu na życzenie publiczności.

 

FOT. GCK

Piękna muzyka, wykonanie- artyzm. Dziekuje organizatorom za wspaniałe przygotowanie spotkania. To był cudowny wieczór. Przy okazji wspomne o '' Spotkaniu z podróznikiem'' - to równiez bardzo ciekawy cykl spotkań. Miałam przyjemnośc być słuchaczką po raz pierwszy w Grajewskiej Izbie Historycznej i drugi raz w Muzeum Mleka. Dziękuje .
Napisał: słuchaczka dodano: 2017-02-20 20:30:46

Nie byłam i żałuję :( Mam nadzieję na kolejne występy. Tym razem na pewno nie odpuszczę
Napisał: Monika dodano: 2017-02-21 12:29:02

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.