II Przegląd Pieśni Wielkopostnej

aktualizacja: 2019-04-22 20:58:59     nr wiadomości: 38987     przeczytano: 3201     Ilość komentarzy komentarze: 0

W ZADUMIE Z PIEŚŃIĄ WIELKOPOSTNĄ

W niedzielę palmową 14 kwietnia w Szczuczynie odbył się II Przegląd Pieśni Wielkopostnej. Organizatorami byli Proboszcz Parafii p.w. Imienia NMP w Szczuczynie i Biblioteka-Centrum Kultury w Szczuczynie.


Występy oceniała komisja w składzie: ks. Marek Ołtarzewski, Maria Ostrowska i Janusz Siemion. W kategorii solistów do lat 14-tu zwyciężyli ex aeguo  Nikola Kondratowicz z Prostek, Piotr Żebrowski z Wąsosza i Oliwia Kaliszewska ze Szczuczyna. Drugie miejsca przyznano Natalii Nagel ze Szczuczyna, Julii Wróblewskiej i Klaudii Borys z Niedźwiadnej zaś trzecie Zuzannie Gnys, Annie Kawińskiej ze Szczuczyna oraz Wiktorii Solińskiej z Niedźwiadnej. Wśród młodzieży w kategorii 15-18 lat  zwyciężyła Emilia Nagel, a drugie miejsce przyznano Weronice Polińskiej /obie ze Szczuczyna/.


W kategorii zespołów dziecięcych I i II miejsce przyznano zespołom z Wąsosza: Pokrzykowi i Iskierkom. Wśród młodzieży zwyciężył zespół  Pokrzyk z Wąsosza.
Puchary i okolicznościowe dyplomy ufundowała Biblioteka-Centrum Kultury w Szczuczynie. - informują
 Andrzej Szabelski, Andrzej Kosmowski 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.