Informacja GCK

aktualizacja: 2019-04-18 21:40:09     nr wiadomości: 39026     przeczytano: 2711     Ilość komentarzy komentarze: 0
  • Grajewskie Centrum Kultury zaprasza Państwa na eliminacje do XXVI Regionalnego Konkursu Piosenki, które odbędą się 28 kwietnia (niedziela) o godzinie 10:00. Wstęp wolny!

 

 

  • Bookcrossing to światowa akcja wymieniania się książkami. Niebawem ruszamy i my! Przyjdź, zostaw nieużywaną przez siebie książkę na naszej półce i zabierz do domu interesującą Ciebie pozycję. Naszą półkę otwieramy 23 kwietnia happeningiem odbywającym się w godzinach 11:00 - 13:00 w Grajewskim Centrum Kultury.
Drugą półkę uruchamiamy w Centrum Tradycji Mleczarstwa - Muzeum Mleka. Nie ma znaczenia, z której półki weźmiesz książkę i na którą półkę ją zwrócisz! Zapraszamy i życzymy miłego czytania ;) Półki będą dostępne w godzinach pracy obu placówek od 23 kwietnia. 
 
Zachęcamy także do zapoznania się z ideą bookcrossingu pod adresem www: https://bookcrossing.pl
 
Książki rejestrujemy w systemie my - co oznacza zero formalności z Waszej strony ;). Wypożyczenie nie wymaga posiadania karty bibliotecznej, ani nie zobowiązuje do przyniesienia książki na wymianę! Liczymy jednak, że będziecie chętni do aktywnej wymiany i ożywiania naszych półek! Do zobaczenia!
 
Grajewskie Centrum Kultury
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.