KPP Ełk: Kronika policyjna

aktualizacja: 2018-04-30 19:45:01     nr wiadomości: 35081     przeczytano: 5824     Ilość komentarzy komentarze: 5

___
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Straduny. Ranna 11-letnia dziewczynka potrącona przez nietrzeźwego kierowcę w stanie ciężkim trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę tuż po godzinie 17:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Honda Civic stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie uderzył w zaparkowane samochody, a następnie wjechał na chodnik i potrącił jadącą na rolkach 11-letnią dziewczynkę, która była w towarzystwie swego ojca. Dziecko z obrażeniami głowy,w stanie ciężkim zostało przewiezione do szpitala w Ełku, a stamtąd do szpitala w Białymstoku.

Policjanci ustalili, że sprawca wypadku oddalił się z miejsca zdarzenia do swojego miejsca zamieszkania. Tam policjanci niezwłocznie zatrzymali 25-letniego mężczyznę.W rozmowie z policjantami 25-latek przyznał, że to on kierował hondą; okazało się, że był pijany. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało ponad promil w jego organizmie.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Policjanci zatrzymali mu również prawo jazdy.

___
Zarzuty niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz kierowania pojazdem wbrew decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami, wydanej przez Starostę Powiatowego w Ełku, usłyszał 24 letni mieszkaniec Ełku. Teraz grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

W sobotę wieczorem dzielnicowi z Prostek postanowili zatrzymać do kontroli kierującego samochodem marki Alfa Romeo. W tym celu użyli więc sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Jednak pomimo tego, kierowca nie zatrzymał się i kontynuował jazdę kierując się drogą polną w  stronę pobliskiego lasu. Policjanci natychmiast pojechali za nim. Po pewnym czasie kierowca porzucił pojazd i dalej uciekał pieszo.

Policjanci ustalili właściciela samochodu i zastali go na działce rekreacyjnej. Okazał się nim 24 -letni mieszkaniec Ełku. Mężczyzna przyznał się, że to on kierował alfa romeo. W rozmowie z policjantami powiedział, że nie zatrzymał się do kontroli, ponieważ nie posiada uprawnień do kierowania. Policjanci ustalili, że 24 -latek decyzją Starosty Powiatowego w Ełku ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami z uwagi na przekroczony limit punktów. Mężczyzna jeszcze wczoraj /niedziela/ usłyszał zarzuty. Teraz grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

___
Pięciu sprawców pobicia zatrzymali w niedzielę rano ełccy policjanci. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Teraz grozi im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę rano tuż po godzinie 6:00 oficer dyżurny ełckiej komendy został poinformowany o pobiciu dwóch mężczyzn. Do zdarzenia doszło w Ełku na ulicy Kilińskiego. Na miejscu w rozmowie z pokrzywdzonymi ustalono, że kiedy wracali ze stacji benzynowej, gdzie robili zakupy, zostali zaczepieni przez grupę mężczyzn. Początkowo doszło między nimi do utarczek słownych, a chwilę później przerodziło się to w agresję fizyczną.

Jak ustali policjanci, atakujący mężczyźni bili obu pokrzywdzonych rękoma i kopali po całym ciele. Okazało się, że jeden z atakujących mężczyzn uszkodził również samochód, którym  poruszali się  pokrzywdzeni. W wyniku podjętych czynności na miejscu zdarzenia zatrzymano pięciu sprawców. To mężczyźni w wieku od 21 do 23 lat. Wszyscy już usłyszeli zarzuty pobicia. Za co grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3. Prokurator zastosował wobec nich dozór policyjny.

___
Zarzuty niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz kierowania pojazdem wbrew decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami, wydanej przez Starostę Powiatowego w Ełku, usłyszał 24 letni mieszkaniec Ełku. Teraz grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

W sobotę wieczorem dzielnicowi z Prostek dbajac o bezpieczeństwo w ruchu drogowym postanowili zatrzymać do kontroli kierującego samochodem marki Alfa Romeo. W tym celu użyli sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Pomimo tego, kierowca nie zatrzymał się i kontynuował jazdę, kierując się drogą polną w stronę pobliskiego lasu. Policjanci natychmiast pojechali za nim. Po pewnym czasie kierowca porzucił pojazd i dalej uciekał pieszo.

Policjanci ustalili właściciela samochodu i zastali go na działce rekreacyjnej. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec Ełku. Mężczyzna przyznał się, że to on kierował alfa romeo. W rozmowie z policjantami powiedział, że nie zatrzymał się do kontroli, ponieważ nie posiada uprawnień do kierowania. Policjanci ustalili, że 24-latek decyzją Starosty Powiatowego w Ełku ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami z uwagi na przekroczony limit punktów. Mężczyzna jeszcze wczoraj /niedziela/ usłyszał zarzuty. Teraz grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności. - informuje KPP Ełk

 

Ełcka patologia to tak jak grajewska plaga - mocni w grupie bo pojedynczo to na strzała
Napisał: damian dodano: 2018-05-01 13:56:07

Zafunduj sobie wycieczke do Berlina- tam dopiero poznasz prawdziwa patologie oparta na dzikiej demokracji. Tam wystarczy,ze spojrzysz krzywo lub znajdziesz sie na przeciwko takiego asocjalnego delikwenta i juz masz duzy problem . Patologia -patologie-patologia pogania- "o take Polske my walczyly"- taka jest Ameryka- a przeciez wszyscy chcieli do Ameryki- teraz mamy ja wszedzie !
Napisał: Baba dodano: 2018-05-01 18:35:10

A tutaj to co niby było? Też najpierw na siebie spojrzeli, kilka słów i rękoczyny. Skończ wypisywać już swoje brednie tutaj miała miejsce identyczna sytuacja.
Napisał: damian dodano: 2018-05-02 09:36:41

damian- by moc oceniac wpisy innych jako brednie, trzeba najwpierw samemu wykazac sie jakims niezwyklym wpisem literackim. Twoja "tworczosc" niestety jest jest nijaka- krotka, banalna i zdawkowa- no i "mala "- jak Twoj nick z malej litery pisany !
Napisał: Baba dodano: 2018-05-02 18:32:19

ot ci panisko sie znalazlo
Napisał: damian dodano: 2018-05-03 15:25:23

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.