Kolizja w Szczuczynie

aktualizacja: 2009-07-01 21:19:16     nr wiadomości: 9623     przeczytano: 10707     Ilość komentarzy komentarze: 1
      W Szczuczynie w dniu 01.07.2009 o godzinie 16:10 na ul. Szpitalnej obok bloku nr 14, doszło do niegroźnej w skutkach kolizji drogowej pomiędzy dwoma pojazdami osobowymi. Od ul. Łomżyńskiej, w tym samym kierunku, poruszały się dwa pojazdy.
       Kierowca Volkswagena Golfa II sygnalizując swój zamiar skrętu w lewo, zminimalizował szybkość i zaczął wykonywać zamierzony manewr w lewo, na podwórko posesji 14. To były końcowe metry bezpiecznej jazdy kierowcy volkswagena, w podróży Mońki – Szczuczyn. Niestety, z jego lewej strony pojawiła się Skoda Octavia, w której osiemnastoletni kierowca podjął w tym czasie manewr wyprzedzania. Kierowcy nie doznali obrażeń, natomiast pojazdy pozostawiły na sobie lekkie ślady pocałunku. Skoda posiada zniekształcenia przy przedniej prawej lampie, a Volkswagen Golf przy lewym, przednim, dolnym boku.

     Na okoliczności wypadku mogła wpłynąć dzisiejsza, wysoka temperatura powietrza, choć nie tylko. To, co cieszyć w tej niemiłej sytuacji może, to kulturalne, godne kierowców rozstanie po kolizji, które nie zawsze takie bywa.
     Policja ustala odpowiedzialność, za naruszenie prawa o ruchu drogowym.
 
           Tekst i foto: STS ‘09

"ślady pocałunku", cóż za piękne sformułowanie... prawie jak poezja :D pozdrawiam autora artykułu :)
Napisał: ryk dodano: 2009-07-02 12:34:33

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.