Koncert Wiedeński

aktualizacja: 2017-02-24 20:26:46     nr wiadomości: 30878     przeczytano: 6321     Ilość komentarzy komentarze: 2

Koncert Wiedeński, który odbył się 24 lutego w Grajewskim Centrum Kultury pokazał, że w Grajewie nie brakuje miłośników dobrej muzyki klasycznej i operetkowej. Sala widowiskowa była wypełniona po brzegi publicznością. Podczas widowiska zabrzmiały największe przeboje króla walca Johanna Straussa m.in. walc „Nad pięknym, modrym Dunajem”, czy polka „Tritsch- Tratsch” w aranżacji an skrzypce i fortepian.

Nie zabrakło również wyśpiewanych wspaniałymi głosami (sopran i tenor) popisowych arii z najsłynniejszych operetek „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza” oraz „Kraina Uśmiechu”. Publiczność nie tylko słuchała, ale również wspólnie śpiewała znane utwory min. Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", czy duet wszechczasów "Usta milczą dusza śpiewa". Oprócz pięknego śpiewu i muzyki było to widowisko z elementami humoru.Koncert nagrodzono w pełni zasłużonymi owacjami na stojąco, co skutkowało kilkukrotnymi bisami.

Dlaczego takie drogie bilety? Co tam nadzwyczajnego będzie? Chetnie emeryci by skorzyustali z takiej rozrywki ale....
Napisał: skromna dodano: 2017-02-16 10:44:30

Poszłoby się, ale nie za tę sumę.
Napisał: Felicja dodano: 2017-02-20 12:48:38

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.