Konkurs „Mleczny starter”

aktualizacja: 2019-09-26 16:41:41     nr wiadomości: 40311     przeczytano: 2810     Ilość komentarzy komentarze: 0

Konkurs kulinarny „Mleczny starter” pod patronatem Polskiej Izby Mleka

26 września 2019 r. rozpoczął się konkurs kulinarny „Mleczny starter” pod patronatem Polskiej Izby Mleka, którego organizatorem jest Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie działające w imieniu Grajewskiego Centrum Kultury. Celami konkursu są: popularyzacja mleka  i produktów mlecznych jako składników potraw oraz poszerzenie wiedzy o daniach przygotowywanych na bazie produktów mlecznych. 

Konkurs skierowany jest do osób od 16 roku życia, zamieszkałych na terenie powiatu grajewskiego, które lubią gotować i chciałyby pochwalić się swoimi umiejętnościami kulinarnymi w przygotowaniu jednego starteru/przystawki z wykorzystaniem mleka bądź produktów mlecznych. 

Kartę zgłoszeniową należy doręczyć do 17.11.2019 r. Starter należy dostarczyć 23 listopada 2019  r. do Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie, ul. Konstytucji 3 Maja 36, 19-200 Grajewo, na godz. 15.00.

Więcej informacji o warunkach uczestnictwa w konkursie znajduje się na stronie internetowej  CTM-MM: www.muzeummleka.pl, stronie GCK: www.gckgrajewo.pl oraz profilu facebookowym Muzeum Mleka. 

Zapraszamy do udziału w konkursie!

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.