Konkursy

aktualizacja: 2020-05-15 21:49:03     nr wiadomości: 42362     przeczytano: 1096     Ilość komentarzy komentarze: 0
  • Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie dedykowanym dla osób pełnoletnich pt. "Ślady przeszłości" nawiązującym do 480 rocznicy nadania praw miejskich Grajewu. Zadaniem uczestników konkursu jest uchwycenie w formie fotograficznej scen, pejzaży, momentów, przedmiotów, detali itp. „Śladów przeszłości” przedstawiających piękno mijającego czasu na terenie miasta Grajewa ze szczególnym zwróceniem uwagi na przemiany zachodzące w mieście wraz z upływającym czasem. Jeden uczestnik może dostarczyć do 2 zdjęć. Nabór prac trwa do 30 czerwca 2020. W konkursie przewidziane są nagrody pieniężne za trzy pierwsze miejsca! 

Karta zgłoszenia oraz pełen regulamin konkursu w załączeniu do artykułu znajdują się na stronie www.gckgrajewo.pl
Bezpośredni link: http://gckgrajewo.pl/art,1709,konkurs-fotograficzny-slady-przeszlosci-nabor-prac-do-30-czerwca-2020
Konkurs organizowany jest przez Grajewskie Centrum Kultury, Miasto Grajewo i Grajewską Izbę Historyczną.

 

  • W związku z 100. rocznicą urodzin św. Jana Pawła II Miejska Biblioteka Publiczna w Grajewie ogłasza konkurs na najciekawszą, najzabawniejszą historię z życia Papieża, opisaną własnymi zdaniami, przeczytaną z książki lub prasy. Najlepiej opowiedzianą historię nagrodzimy i umieścimy na naszej stronie. Termin konkursu od 18-27 maja 2020 r.

 

  • Konkurs fotograficzny Centrum Tradycji Mleczarstwa - Muzeum Mleka w Grajewie.

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.