Kronika 997

aktualizacja: 2019-09-26 16:51:49     nr wiadomości: 40314     przeczytano: 5415     Ilość komentarzy komentarze: 0

Tylko wczoraj grajewscy mundurowi wyeliminowali z ruchu dwóch nieodpowiedzialnych kierowców. Pierwszy z nich miał czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2022 roku. Druga osoba wpadła w ręce policjantów z "drogówki" za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o 65 km/h, za co straciła prawo jazdy i została ukarana mandatem karnym.

Pierwszy nieodpowiedzialny kierowca wpadł w ręce policjantów z "drogówki" na ulicy Piłsudskiego w Grajewie. 29-latek prowadził audi pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Mężczyzna za popełnienie przestępstwa odpowie teraz przed sądem . Kolejny, to 29-latka wyeliminowana z ruchu na trasie K61 w miejscowości Stare Guty. Kobieta jechała z prędkością 115 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50km/h. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Obywatelka Rosji za popełnione wykroczenie została również ukarana mandatem karnym. To już 86 taki przypadek na terenie powiatu grajewskiego od początku roku.

KPP w Grajewie

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.