Kronika 997

aktualizacja: 2020-12-04 09:02:32     nr wiadomości: 44180     przeczytano: 2664     Ilość komentarzy komentarze: 0

Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, który w sklepie samoobsługowym ukradł różne artykuły o wartości blisko 540 złotych. 32-latek zapakował wózek sklepowy towarem, potem nie płacąc wyjechał poza sklep i uciekł. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Ełku skutecznie walczą z uciążliwymi kradzieżami sklepowymi. Kolejny raz ustalili tożsamość osoby, która dopuściła się takiego przestępstwa. W wyniku działań operacyjnych policjanci ustalili, że 32-letni mieszkaniec Grajewa odwiedził sklep na terenie powiatu ełckiego.

Mężczyzna zapakował do wózka sklepowego różne towary - artykuły spożywcze i kosmetyki. Potem z napełnionym wózkiem, bez płacenia wyjechał ze sklepu na parking i uciekł. Łączna wartość skradzionych produktów została obliczona na kwotę blisko 540 złotych.

Jak widać, ucieczka na niewiele się zdała i próby mężczyzny, by uniknąć odpowiedzialności okazały się nieskuteczne. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.