Kronika 997

aktualizacja: 2021-02-28 11:57:26     nr wiadomości: 44984     przeczytano: 4456     Ilość komentarzy komentarze: 0
  • Minionej doby na podlaskich drogach doszło do 2 wypadków. Policjanci zatrzymali 10 sprawców przestępstw, w tym 4 nietrzeźwych kierowców. Funkcjonariusze interweniowali 469 razy.
     
  • Glinki (gm. Radziłów) doszło tu do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby w tym dziecko.
  • 27 lutego br. po godz. 13.00 zraniony został mężczyzna w m. Ciemnoszyje. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że w trakcie wykonywania prac ładowarką teleskopową doszło do wypadku. W wyniku zdarzenia 22-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala.Grajewscy policjanci prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia .

 

  • 01.03.2021 KPP Ełk: Zniszczył siekierą drzwi i samochód, potem pijany odjechał motorowerem. Nieporozumienie z rodziną zakończyło się pobytem w policyjnej celi i zarzutami. 57-latek najpierw zniszczył siekierą drzwi i powybijał szyby w zaparkowanym samochodzie. Po dokonaniu zniszczeń wsiadł na motorower i odjechał. Na drodze został zatrzymany przez policjantów.
 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.