Laboratorium Teatru

aktualizacja: 2019-12-10 17:01:45     nr wiadomości: 40986     przeczytano: 2950     Ilość komentarzy komentarze: 0

Po raz pierwszy w Łomży odbyły się Ogólnopolskie Konfrontacje Teatralne – ''Laboratorium Teatru ''. Trwały od 6 do 7 grudnia 2019 roku i zgromadziły utalentowane zespoły teatralne z całej Polski, które prezentowały się na deskach Miejskiego Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych.

Swój spektakl '' Pani M '' przedstawili również młodzi aktorzy z Grajewskiego Centrum Kultury, których instruktorem jest pani Joanna Chorosińska – zespół teatralny "CIEŃ"

Jury w składzie :Izabela  Spławska, Hubert Jarczak oraz Grzegorz Sierzputowski podkreślili wysoki poziom zaprezentowanych spektakli.

Cieszy nas więc fakt, że Kinga Glińska z zespołu '' Cień '' została uhonorowana wyóżnieniem aktorskim za kreację w spektaklu '' Pani M ''.

Dodatkową atrakcją tegorocznych Konfrontacji były warsztaty aktorskie prowadzone przez jurorów. Młodzi aktorzy intensywnie pracowali nad ciałem, głosem, emocjami i wyobraźnią, czerpiąc satysfakcję z odkrywania nowych umiejętności.

 

Grajewskie Centrum Kultury

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.