Laptop dla Elizy (Szczuczyn)

aktualizacja: 2009-09-25 20:50:58     nr wiadomości: 10192     przeczytano: 10792     Ilość komentarzy komentarze: 0
   Podsumowano wyniki kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" Fundacji "Trzeźwy Umysł" Stowarzyszenia Producentów i Dziennikarzy Radiowych w Poznaniu pod patronatem Ministra Edukacji i Ministra Sportu.

  W gronie laureatów znalazła się Eliza Bzura z Publicznego Gimnazjum w Szczuczynie, która odebrała nagrodę - laptop podczas uroczystości finałowej w dniu 18 września b.r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

  W konkursie nagrody (gry komputerowe wraz z kalendarzem)otrzymali również uczniowie gimnazjum:  Aleksandra Sulimowicz, Maria Karwowska, Maciej Worosilak, Daria Trzonkowska,  Julia Śleszyńska, Justyna Sulewska, Magdalena Nerkowska. Nagrody zwycięzcom wręczyli członkowie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szczuczynie podczas posiedzenia komisji.

   Burmistrz Miasta Waldemar Szczesny otrzymał z rąk  Przewodniczącej Komisji - Krystyny Zdańkowskiej certyfikat  przyznany  Miastu Szczuczyn za aktywny udział w Ogólnopolskiej Kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" oraz wkład w tworzenie nowoczesnej profilaktyki.

 (Barbara Paszkowska)
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.