Litwini "lubią" BMW

aktualizacja: 2017-10-02 19:43:09     nr wiadomości: 33112     przeczytano: 4535     Ilość komentarzy komentarze: 0

Funkcjonariusze z Placówki SG w Rutce-Tartak odzyskali dwa luksusowe auta skradzione w Niemczech. Szacunkowa wartość samochodów wynosi w sumie 400 tys. zł.

Dziś w nocy funkcjonariusze Straży Granicznej w powiecie suwalskim zatrzymali do kontroli dwa pojazdy. Oba auta jechały w kierunku granicy polsko-litewskiej. Kierowcy nie reagowali na sygnały do zatrzymania. Jeden z nich próbował zawrócić, by w ten sposób uniknąć kontroli. Utknął na poboczu i porzucił auto. Drugi przejechał po kolczatce drogowej, po czym nie mając możliwości kontynuowania jazdy zostawił pojazd i uciekał pieszo. Po kilkudziesięciu metrach kierowca BMW 640 został zatrzymany. To 26 letni obywatel Litwy. Trwają czynności zmierzające do ustalenia drugiego kierowcy.  

Czteroletnie BMW 530 i pięcioletnie BMW 640 zostały skradzione w Niemczech i wczoraj (28.09.2017 r.) zgłoszone do Systemu Informacyjnego Schengen. Szacunkowa wartość BMW 530 wynosi 150 tys. zł, a BMW 630 to 250 tys. zł. Kierowca i auta po wykonaniu niezbędnych czynności przekazano Policjiw Suwałkach.

  - http://www.podlaski.strazgraniczna.pl/   - http://www.podlaski.strazgraniczna.pl/   - http://www.podlaski.strazgraniczna.pl/
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.