Sobota, Lipiec 24, 2021

Wiadomości

  • 26 komentarzy
  • 9199 wyświetleń

M.Morawiecki odwiedził Osowiec

M.Morawiecki odwiedził Osowiec

Mateusz Morawiecki  - wideo z wczorajszego spotkania z pracownikami Biebrzańskiego Parku Narodowego w Osowcu. Wśród gości zaproszonych był również Waldemar Remfeld  kandydat na burmistrza Grajewa.

e-Grajewo.pl

 

Komentarze (26)

Każdy mądry i dbający o nasze miasto zagłosuje na burmistrza który ma poparcie w rządzie. Panie Remfeld głosujemy na Pana!

Po upadku PRLu, to jedyny rząd, który dba o swoich obywateli i to nie tylko przed wyborami. Głosujmy więc na PiS i na kandydatów wysuwanych przez PiS. Pan Remfeld na pewno dostanie głosy od mojej rodziny. Brawo Panie Premierze i brawo kandydacie Remfeld.

A głosuj kobieto na P.Remfelda.kto Ci szkoduje.Ale nie pouczaj innych..Z pustego to i Salamon nie naleje.Grajewo od lat jest zasciankiem.nic tu nie robi sie ,żeby była praca.mieszkania..kompletnie nic.Ludzie mają swoje zdanie.

W marynarce na dwa guziki zapinamy tylko górny guzik...

Każdy mądry i dbający o swoje miasto zagłosuje wg swojego uznania. Poparcie w rządzie nie powinno być uzależnione od preferencji politycznych. Poza tym co się stanie w przypadku, gdy za rok nie uzyskają władzy.

Uzyskają bo dbają o ludzi, a pieniądze są w sejmiku i rządzie. Oby PiS wygrał wszędzie, to swoich będzie wspierał. W Grajewie zawsze wojenka, mam nadzieje ze wygra Remfeld.Ciężko było na pisać Premier Morawiecki ?

W Grajewie zostały zmarnowane minione lata demokracji. Porównajmy sąsiednie miasta: Ełk, Suwałki, Zambrów ..., teraz i Szczuczyn. Wszędzie powstają nowe firmy, tylko nie w Grajewie. Nikt tu nie chce inwestować (a nawet niektóre przenoszą swoje siedziby poza Grajewo) choć poprzedni burmistrz stworzył strefę. Żeby miasto rozwijało się to musi rozwijać się przemysł, a tego nie ma i nie będzie, bo nic nie zmieni się, bo wybierzemy politykierów , a nie gospodarzy. Kolejne 4 lata będzie stracone.

Miło że Premier interesuje się Lasami Państwowymi wielki plus dla niego, z Pana Remfelda świetny człowiek znam i napewno zagłosuję. Pozdrawiam

Ciekawe kto rządzi skoro rządzący pielgrzymują po partyjnych spotkaniach w kampanii wyborczej?
A może to nie wiec, może tam było kilkudziesięciu wójtów, kilkunastu burmistrzów i ze 2-5 starostów? Może to było jednak robocze spotkanie, nie kampania 1 partii tylko wredne media żadnego włodarza ani samorządowca nie pokazują?

Do"a.b" praca jest i będzie tylko nie którym to i źle że praca jest. Np. Otworzyło się AgroCentrum jest praca ale śmierdzi,także tu w Grajewie NASZYM obywatelom Grajewa to nie pasuje. Najlepiej wszystko pozamykać i będzie dobrze,ale po pewnym czasie znowu głupie komentarze że nie ma pracy w naszym "grajdołku". Ludzie gadali,gadają i zawsze będą gadać,nie dogodzi Wszystkim.

Jedna juz nam obiecała / czytaj senatorka /. Wybraliście ja i nawet sie tu więcej nie pokazała.
Tak będzie ze wszystkimi. Będzie - rządz sobie sam.

a ja mam nadzieję że przegra ..

Juz mamy dosyć tego wsparcia przez Pis. Wrócmy do normalności

Nie zdążył Szyszko wyciąć puszczy ,to i Moteuszek miał gdzie przyjechać. Ani jednego gwizdu..to tylko na zaściankowym wschodzie

Pamiętajmy, że mamy wybrać burmistrza, a nie administratora Grajewa kierowanego przez Jarosława.

pan remfeld juz byl v-ce burmistrzem i co pokazal
gdzie rzadza miasteczkami ludzie PIS tam wielki marazm ///
spojrzcie na sasiednie miasta gdzie PIS nie ma nic do gadania szczuczyn elk .....
wiec glosujcie na tegoz pana a grajwo dalej bedzie na dnie naszego wolewodztwa czy regionu

Jakież to miałkie! Populistyczne bzdury i dziecinada. Tylko do TWARDEGO... A ciemny lud kupuje:
"Uzyskają bo dbają o ludzi, a pieniądze są w sejmiku i rządzie. Oby PiS wygrał wszędzie, to swoich będzie wspierał." Jakież to smutne.

Dobrze zauważyłeś EDEK. PIS to jedyny rząd, który dba o swoich. Obsadzają wszystkie urzędy swoimi po linii partyjnej, kompetencje nie mają znaczenia. Powrót do PRL-u. Wizyty całej świty i obietnice są jak zwykle przed wyborami. Może ktoś powie jakie dla Grajewa korzyści przyniosła wybrana głosami PIS z Grajewa pani senator Anders, choć jeden plus.???

Morawiecki Nam Da ?!!! na pewno się dobrze czujecie ? Promil z tego co nam zabierają, no może jeszcze Vat podnieść i podatki, to da ... dwa promile :/ a polcy i polacy potrzebują siedem !

niedługo Pisowcy z poparciem będą mieszkańcom z lodówek wyskakiwać, gaz drożeje, benzyna drożeje, prąd drożeje a PIS dalej rozdaje pieniądze i łupi tych co jeszcze chcą pracować.

A ja jestem pod wrażeniem że premier,była premier odwiedza takie Grajewo.Z pewnością o to zadbał Pan Gwiazdowski, który zawsze wspierał nasze miasto i nadal będzie.Niestety, PiS się liczy i rządzi ,trzeba to umieć wykorzystać dla naszego Grajewa.Jeśli komuś zależy na naszym mieście- logicznie myśląc-wykorzystajmy szanse i wyciągnijmy pieniądze od Państwa dla nas skoro jest taka szansa.

Szanowna Redakcjo e- Grajewo, dlaczego komentarze zgodne z Panstwa regulaminem nie sa publikowane ?

Napiszcie o której godzinie był hehe

Panie Remfeld jestem za Panem mam nadzieję że Pan wygra te wybory

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.