MOSiR Grajewo –FC Zambrów 2:9

aktualizacja: 2019-03-04 20:38:20     nr wiadomości: 38574     przeczytano: 3519     Ilość komentarzy komentarze: 10

PRZEGRANA FUTSALISTÓW MOSiR GRAJEWO.

  W niedzielę zawodnicy MOSiR - u Grajewo zmierzyli się u siebie w meczu o drugie miejsce w II lidze futsalu meczu z FC Zambrów, a drużyny miały na koncie po 27 punktów. Gospodarze grający  mocno osłabionym składzie wysoko, bo aż 2 : 9 przegrali i w debiucie zajmą trzecie miejsce w rozgrywkach.

  W niedzielny wieczór licznie zgromadzeni na trybunach hali sportowej MOSiR przez blisko kwadrans pierwszej połowy oglądali dość wyrównane spotkanie w którym pierwszą bramkę zdobyli miejscowi po pięknym uderzeniu Ireneusza Piwki. Jednak goście szybko wyrównali i zdobyli jeszcze dwie bramki schodząc do szatni z prowadzeniem.

  Po przerwie goście szybko zdobyli kolejne bramki i zaczęli dominować na boisku. Drużyna MOSiR – u miała kilka okazji do zmiany wyniku, ale zabrakło skuteczności. Natomiast goście pokazali, że wiedzą jak grać, by nie przegrać i spokojnie strzelali bramki wykorzystując bezlitośnie błędy miejscowych. To sprawiło, że bardzo zadowoleni przyjęli końcowy gwizdek.

    W ostatniej kolejce MOSiR jedzie do Drohiczyna, a Zambrów do niepokonanego lidera Narwii Choroszcz. Te mecze już nic nie zmienią w tabeli II ligi podlaskiego futsalu.

                                                                                                                                                WJ

MOSiR GRAJEWO – FC ZAMBRÓW 2 : 9 (1:3).

Bramki: Ireneusz Piwko, Radosław Jurczyk (MOSiR) – Emil Gołaszewski 2, Krzysztof Mieczkowski 2, Łukasz Frołow, Paweł Gosk, Dariusz Korytkowski, Wojciech Kowalczyk, Łukasz Wiśniewski.

MOSiR: Jabłoński – Tuzinowski, A. Doliwa, Piwko, Jurczyk, D. Doliwa, Migda, Swięciński, Wójcicki, Płaskowicki. Trenerzy: Daniel Tuzinowski, Ireneusz Piwko.

ZAMBRÓW: Konopka – Gosk, Mieczkowski, Jastrzębski, Gołaszewski, Roszkowski, Frołow, Korytkowski, Wiśniewski, Kowalczyk. Trener: Kamil Rosiński.

Żółte kartki: Andrzej Doliwa (MOSiR) – Tomasz Jastrzębski (Zambrów).

Czerwona kartka: Dawid Jabłoński (MOSiR).

Sędziowali: Marcin Adamski i Dariusz Organek (Kolegium Sędziów Podlaskiego ZPN).

 

Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego w drużynie reprezentującej Grajewo nie zagrali zawodnicy Warmii? Wcześniej grali i nikomu to nie przeszkadzało a wręcz podnosiło poziom sportowy i zwiększało atrakcyjność rozgrywanych meczów. O co w tym wszystkim chodzi!?
Napisał: zniesmaczony dodano: 2019-03-04 21:06:36

Jak sama nazwa wskazuje Warmia to Klub Piłkarski a MOSIR to urząd. W czym problem?
Napisał: Janusz dodano: 2019-03-05 11:00:58

Może dlatego, że runda wiosenna niebawem? Zawodnicy z pierwszego składu mogliby niepotrzebnie nabawić się kontuzji. Warmia nie może sobie na to pozwolić, gdyż kadra nie jest za szeroka a na wzmocnienia się nie zanosi. Dlatego szanują zdrowie podstawowych graczy proste jak drut
Napisał: Pablo 3scobar dodano: 2019-03-05 11:11:15

Zawodnicy warmi podnoszący poziom sportowy haha...dobre
Napisał: ASZ dodano: 2019-03-05 13:17:00

Zawodnicy Warmii wchodzą w ostatni etap przygotowań do rozgrywek IV ligi , kadra jest ograniczona jakościowo , jak by doszły jeszcze kontuzje zawodników grających w tych rozgrywkach to mamy problem . Pewnie mecze również kolidują z tymi rozgrywkami. Zawodnicy pobierają pawnie jakieś wynagrodzenia i są zoobowiazani do poleceń zarządu klubu i tyle w temacie kolego.W innych klubach padnie mają inne spojrzenie na zawodników grających w futsal w przerwie zimowej.
Napisał: Kibic dodano: 2019-03-05 14:59:01

A dlaczego mieliby grać, skoro za trochę ponad tydzień zaczyna rozgrywki IV liga w której Warmia jest wiceliderem i gra o awans? A czemu w reprezentacji Polski futsalu nie grają Lewandowski i Milik? Klub by się skompromitował wystawiając podstawowych zawodników w futsalu. Słyszaleś o tym, że na łatwiej o kontuzje?
Napisał: sprawiedliwy dodano: 2019-03-05 16:41:59

Niestety nie da się tego wytłumaczyć, takie miasto!!!
Napisał: też zniesmaczony dodano: 2019-03-05 17:23:22

Do sprawiedliwy> Ty tak na poważnie?! Porównujesz Milika i Lewandowskiego do zawodników grających w Warmii ( bez obrazy dla nich). To jest 5 poziom rozgrywkowy!!! Czysta amatorka. Jeśli ktoś oglądał mecze futsalu to widział, że gra tam jest bezkontaktowa i "czysta". Wg mnie to zwykła złośliwość. A może komuś przeszkadzało, że rozgrywki futsalu cieszyły się nie mało popularnością?!
Napisał: zniesmaczomy dodano: 2019-03-05 21:26:02

Sprawiedliwy nie porównuj Milika, Lewandowskiego i Polskiej Reprezentacji futsalu do kopaczy na szczeblu regionalnym. To jak porównać Porshe do Poloneza, też na "P", a jednak różnica jest. Ciekawostką jest tłumaczenie zakazu możliwością nabawienia się urazu. A jak wcześniej grali to nie był o takiej możliwości? Brak możliwości gry powinien zostać wprowadzony od razu jeszcze przed startem ligi futsalu. Pozdrawiam
Napisał: Eugeniusz dodano: 2019-03-06 08:48:43

W Grajewie jest wielu byłych zawodników co uprawiali piłkę nożną .Ich umiejętności gry w futsalu nie są o wiele mniejsze od zawodników Warmii.Tułają się w lidze zakładowej.Oni powinni tworzyć trzon takiej drużyny. Czekają na to.Mogli by zająć się tym z pożytkiem dla tej drużyny .Warmiści powinni zająć się tym za co im miasto płaci .Powołanie drużyny futsalu było potrzebne ale moim zdaniem z takimi założeniami. Może w przyszłym sezonie tak to będzie .Ja czekam.
Napisał: G.L.Z. dodano: 2019-03-06 08:52:56

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.