Mistrzostwa Polski - Unihokej

MISTRZOSTWA POLSKI W UNIHOKEJU

W dniach 12.-14.06.2009 r. w Zielonce rozegrany został Finał Pucharu Polskiego Związku Unihokeja w kategorii młodzików.

W Finale wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Grajewie: Patryk Żbikowski, Marcin Modzelewski i Adam Deroń.  Bardzo dobra gra chłopców w Finale Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży w Elblągu została zauważona i powołani zostali przez trenera do reprezentowania drużyny LUKS Nolet Żabi Róg, z którą w klasyfikacji końcowej zajęli  III miejsce zdobywając brązowe medale Mistrzostw Polski.
Trener Norbert Szulc i zawodnicy serdecznie dziękują Dyrektorowi Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie – Panu Dariuszowi Latarowskiemu i Żwirowni Grajewo – Panu Jarosławowi Modzelewskiemu za sfinansowanie wyjazdu na zawody.