Mistrzostwa Powiatu w zapasach

aktualizacja: 2019-09-30 20:13:48     nr wiadomości: 40346     przeczytano: 4931     Ilość komentarzy komentarze: 0

ŚWIĘTO ZAPAŚNICZE W SZCZUCZYNIE
Mamy nadzieję, że Szczuczyn staje się z dnia na dzień, z roku na rok miejscem, gdzie warto się spotkać na zapaśniczej macie. „Otwarte Mistrzostwa Powiatu Grajewskiego w zapasach w stylu wolnym i kobiet”, które zostały zorganizowane w dniu 14.09.2019 roku przy wsparciu środków finansowych Powiatu Grajewskiego zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele12 klubów, a między innymi” GSZS „DELFIN” Rybno, LUKS „SOKOŁ” Lubawa, LKS „Orzeł” Karolewo, LUKS „Marcinkowo” Mrągowo, LUKS „ WARMIA” Lidzbark Warmiński, AUKS „PODLASIE” Białystok, LUKS „Amator” Juchnowiec, LMUKS „Olimpil Suwałki, MLUKS MOSiR Grajewo, LUKS „FENIKS” Krynki, UKS Księżyno oraz gospodarze- MLUKS „GWIAZDA” Szczuczyn. Imprezę zaszczycili swoją obecnością: Waldemar Remfeld- Starosta Powiatu Grajewskiego i Grzegorz Gardocki- Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego, którzy wspólnie z prezesem naszego klubu- Radosławem Trzcińskim podczas oficjalnego otwarcie zawodów uhonorowali upominkami naszego wychowanka – Pawła Chrostowskiego za wyniki osiągnięte przez niego w 2019 roku.

Na imprezie pojawił się również wychowanek trzech klubów- Adaś Obrycki z rodziną. Piękny gest w wykonaniu człowieka, który pomimo odniesionej kontuzji ma siłę kochać zapasy i nasze środowisko „ pozytywnych wariatów”. Oby takich nigdy nie zabrakło. W wyniku odniesionych zwycięstw i porażek na koniec zawodów okazało się, że wychowankowie szczuczyńskiej „GWIAZDY” wygrali drużynowo te zawody, a pierwszą szóstkę uzupełnili: MLUKS MOSiR Grajewo, UAKS „PODLASIE” Białystok, LMUKS „Olimpik” Suwałki, GSZS „DELFIN” Rybno i LUKS „FENIKS” Krynki. Jak zwykle były łzy- „z wygranej i porażek”, ale to jest naturalnie wpisane w sporty walki. Gratulujemy wszystkim, którzy zdecydowali się na udział w zawodach. Wynik sportowy jest bardzo często wynikiem włożonej pracy podczas treningu. Dziękujemy wszystkim członkom i sympatykom naszego klubu, za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu zawodów. 

 
MEDALOWY POWRÓT EWY!
Po krótkiej przerwie Ewa Alicka znowu dała znać o sobie. Otóż podczs Młodzieżowych Mistrzostw Polski w zapasach kobiet, które odbyły się w dniach 27-28.09.2019 roku w Rudniku k/ Raciborza Ewa zdobyła brązowy medal w kat. do 68 kg. Ewa stoczyła cztery pojedynki, z których dwa wygrała, jeden przegrała nieznacznie przy remisie, a tylko w jednej musiałą uznać zdecydowaną wyższość aktualnej Mistrzyni Europy U-23- Natalii Strzałki. 
 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.