• 13 komentarzy
  • 9559 wyświetleń

Mlekpol MOSiR– MIKOLO 1 : 3

III LIGA PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN

Jakoś w tym sezonie siatkarze Mlekpolu MOSiR Grajewo nie mogą wygrać u siebie ligowego spotkania. W niedzielny wieczór ulegli 1 : 3 sąsiadowi z tabeli Mikolo Sokółka 1 : 3. Po zwycięstwie w Suwałkach z SUKSS w ub. niedzielę liczono na pierwsze zwycięstwo u siebie.
    Niestety kibice – szczególnie w pierwszych dwóch setach - zobaczyli kiepsko grających gospodarzy, którzy do tego popełniali błąd za błędem. I na efekt nie trzeba było czekać, bo w pierwszym secie zdobyli tylko 12 punktów. Później trochę się rozkręcili i stawili opór gościom w secie drugim. W trzecim pokazali, że stać ich na dobrą grę i wygrali do 19. W ostatnim secie gospodarze od początku prowadzili kilkoma punktami i zapowiadało się na rozstrzygnięcie w taebreaku. Niestety w końcówce się pogubili i Mikolo to wykorzystało i zdobyło komplet punktów.

MLEKPOL MOSiR GRAJEWO – MIKOLO SOKÓŁKA  1 : 3  (12:25, 22:25, 25:19, 23:25)

MLEKPOL: Marek Adamkiewicz – grający trener, Wojciech Fadrowski, Andrzej Mroczkowski, Adam Rydzewski, Rafał Łojewski, Adam Odlanicki, Mirosław Mieczkowski – libero oraz Wiesław Wolwark, Marek Gudel, Przemysław Borawski, Krzysztof Chiliński.

MIKOLO: Adam Chociej, Bogdan Grzybek, Krzysztof Zaniewski, Michał Ziółkowski, Piotr Stefanowicz, Radosław Lenkiewicz, Krystian Morkowski – libero oraz Sebastian Wysocki, Mateusz Tomaszewski. Trener: Wojciech Zajkowski.
Sędzia I – Bogdan Sokół, sędzia II - Marek Duchnowski (obaj Grajewo), sekretarz – Marek Hanc (Niećkowo).