Montaż instalacji fotowoltaicznej

aktualizacja: 2019-12-05 18:38:43     nr wiadomości: 40943     przeczytano: 3946     Ilość komentarzy komentarze: 0

W najbliższym czasie zostanie ogłoszony nabór wniosków na dofinansowanie zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznych przeznaczonych dla budownictwa mieszkalnego jednorodzinnego ze środków Unii Europejskiej. W związku z tym powstanie możliwość uzyskania dofinansowania na wykonanie instalacji paneli fotowoltaicznych do produkcji energii elektrycznej.

Inwestycja może dotyczyć wykorzystania pozyskanej energii tylko i wyłącznie dla budynków mieszkalnych w których nie jest prowadzona działalność gospodarcza, czy też rolnicza.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o złożenie ANKIETY informacyjnej, w której podane zostaną dane niezbędne celem przygotowania wniosku o dofinansowanie przez Gminę Szczuczyn.

Termin składania ankiet upływa 14.12.2019r., wszystkie ankiety złożone po upływie tego terminu zostaną wpisane na listę rezerwową.

Wypełnione ankiety należy składać w Urzędzie Miejskim w Szczuczynie, pok. 11, 12

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.