Nabór do terytorialsów

aktualizacja: 2020-02-13 12:16:12     nr wiadomości: 41476     przeczytano: 3359     Ilość komentarzy komentarze: 0

18 lutego br. o godz. 9.00 w kompleksach wojskowych przy ul. Kawaleryjskiej 70 w Białymstoku oraz przy ul. Wojska Polskiego w Suwałkach odbędą się kwalifikacje do zawodowej służby wojskowej w 1 Podlaskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej. Oferta skierowana jest do żołnierzy rezerwy w korpusach: oficerskim, podoficerskim i szeregowych.

Kandydaci powinni zabrać ze sobą: dowód osobisty, książeczkę wojskową, CV, świadectwa potwierdzające wykształcenie, dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje (np. prawo jazdy), strój sportowy oraz obuwie na zmianę, zaświadczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do uczestnictwa w egzaminie ze sprawności fizycznej, w przypadku kandydatów z innych służb dodatkowo ostatnia opinia służbowa oraz akt mianowania na ostatni posiadany stopień. Cała dokumentacja powinna być przedstawiona w wersjach oryginalnej oraz kopii.

Podczas kwalifikacji ochotnicy przejdą egzamin sprawności fizycznej, a Ci którzy go ukończą, także rozmowę kwalifikacyjną. Oferta dotyczy służby w pododdziałach zlokalizowanych w Białymstoku, Hajnówce, Łomży i Suwałkach.

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 723 252 869

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.