Nie żyje motorowerzysta

aktualizacja: 2019-10-09 08:59:49     nr wiadomości: 40410     przeczytano: 9017     Ilość komentarzy komentarze: 1

Wypadek na trasie Mazurowo - Pisnica. Nie żyje 48-letni motorowerzysta, który podczas wyprzedzania samochodu osobowego zderzył w jadącą z naprzeciwka maszyną rolniczą.

Do wypadku doszło 8 pażdziernika o godzinie 18.15 na trasie Mazurowo – Pisanica. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motorowerem 48-letni mieszkaniec gminy Kalinowo wyprzedzając samochód osobowy zderzył się z jadącą z naprzeciwka maszyną rolniczą. Niestety, 48-latek w wyniku poniesionych obrażeń zmarł. Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ełku wyjaśniają wszelkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

O tej porze roku na drogach występują co raz trudniejsze warunki atmosferyczne – dzień jest krótszy, dodatkowo opady deszczu wpływają na pogorszenie widoczności. Zagrożenie powoduje też śliska nawierzchnia. Wszystko to tworzy niebezpieczeństwo zarówno dla kierujących jak i dla pieszych.

Apelujemy więc do kierowców o ostrożną jazdę, zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem. - informuje KPP Ełk

 

Chyba Pisanica!
Napisał: Meliorant dodano: 2019-10-09 11:47:08

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.