Niespodzianka, zagadki i kwiatki

aktualizacja: 2017-03-15 11:10:05     nr wiadomości: 31165     przeczytano: 4082     Ilość komentarzy komentarze: 2

Dnia 8 marca 2017r. chłopcy z klasy 6a Zespołu  Szkół Miejskich nr 2 w Grajewie zafundowali dziewczynom ze swojej klasy niezwykły prezent na Dzień Kobiet. 
 
Z inicjatywą stworzenia filmu porównującego zachowania chłopców i dziewcząt w sposób humorystyczny wyszedł Jakub Cisło. Jako aktorzy w oryginalnej prezentacji wystąpili Wiktor Miziński oraz Jakub Cisło, który objął również rolę reżysera, kamerzysty oraz montażysty. Jednak, aby obejrzeć film dedykowany rówieśniczkom, musiały one odnaleźć oraz rozwiązać 4 zadania ukryte na terenie szkoły. 

Wychowawczyni otrzymała kartkę z 4 podpowiedziami o zagadkach. Owe zagadki miały bardzo zabawny humor, ale odbiegały od tych, które przygotowały dziewczyny na dzień chłopaka. Chłopcy doskonale się zgrali w przygotowaniu niespodzianki, gdyż po 10 minutach na każdej ławce leżała żółta róża oraz czekolada zakupione ze składki chłopaków. Wychowawczyni p. Małgorzata Dąbkowska zabrała dziewczęta na „ORLIK”, na którym kilka minut później pojawili się Alan, Łukasz i Wiktor oznaczając drogę do przebycia strzałkami. 

Niespodzianka się udała, koleżanki z klasy były miło zaskoczone, podziękowały za słodkości i róże.

ZSM 2

 

Brawo!!!!Super zgrana klasa to i świetne pomysły !
Napisał: Ola dodano: 2017-03-15 13:13:06

Super chlopaki !
Napisał: Ania dodano: 2017-03-16 10:59:14

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.